Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel keresed a pénzedet /...

Mivel keresed a pénzedet / miből élsz meg?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy elégedett a jelenlegi életeddel, és hány éves vagy (nevelsz-e gyermeket vagy nem mindeközben) ? Erről a foglalkozásról álmodtál mindig is, vagy "ez csak úgy jött" ?

2013. jan. 12. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek elég személyes dolgok, de mivel ez egy anonim oldal rendben:

Head Bartender vagyok egy londoni étteremben és nem mondhatom magam elégedetlennek, bár az én szakmámban mindíg van lehetőség a fejlődésre és szeretnék egy igazi top kategóriás hotel vagy éterem bárjában dolgozni, itt minden lehetőségem adott is erre.

Én azon szerencsések közé tartozom akik szeretik a munkájukat, ez egy olyan világ amit körülvesz egy különleges hangulat és ahol közvetlen visszajelzést kapsz a vendég reakciójából ha jól végzed a munkádat. 9 éve foglalkozom vele hivatásszerűen és minden nap történik valami érdekes, így nem mondhatom hogy unalmasak a mindennapok.

2013. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

27 évesen 3 felsőfokú nyelvvizsgával (angol, német, orosz) dolgozom egy kelet felé terjeszkedő magyar cégnél gazdasági irányon. Az SZTE-n diplomáztam 23 évesen és ez a harmadik munkahelyem, már 1,5 éve. Előtte az egyetem végzése alatt 4,5 évet diákmunkáztam, de nem lett volna kötelező, mert volt pénz a tanulásra, csak munkagyakorlatot akartam szerezni.

Elégedett vagyok és továbbra is építem a karrierem, miközben folyamatosan képzem magam. Az egyetem után sem hagytam abba a tanulást. Nincs még családom, de alakul és 5 év múlva szeretnék gyerekeket biztosan, nagyjából 3-at vagy 4-et.

Nem erről álmodtam. Pszichológiára jelentkeztem anno, de oda nem vettek fel. Nem tudom hogy alakult volna, ha mégis, de örülök, hogy ide jutottam. Mondhatni, hogy csak úgy jött. Oroszra szakra vettek fel, ott szedtem magamra rengeteg nyelvtudást, főleg az első semmittevős években (amikor a későbbi karrierem szempontjából semmilyen közvetlenül hasznos tárgyat nem tanultam az orosz nyelven kívül). Vicces belegondolni, hogy csak 3 ponttal csúsztam le a pszichológiáról. :)

2013. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 - jól gondolom, hogy egy fűszernövény nevű utcában dolgozol? :) (vagy a belvárosban egy másik irodaépületükben)
2013. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felvágós elitista yuppie-k nyugodtan takarékra vehetik magukat.. akinek viszont valahogy bejött, de mégis szerény tudott maradni, az nyugodtan írjon.
2013. szept. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!