Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kivel kellene...

Szerintetek kivel kellene konzultálnom, hogy tisztábban lássak milyen úton kellene haladnom?

Figyelt kérdés
Állandóan más ötleteim vannak, hogy mivel foglalkoznék, mindig kitalálok valamit, ami pár napig tartja magát, hogy mit kellene tanulnom, de aztán mindig meggondolom magam...sajnos már nem középiskolás/főiskolás vagyok, évek óta dolgozok, de szeretnék váltani, mert nem az irodai munka az életcélom...kivel kell ilyenkor beszélni? Pszichológus, pályaválasztási tanácsadó, jósnő....??? Konkrét emberkét is ajánlhattok.

2013. jan. 17. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A jósnőt én minden tekintetben komolytalannak (dumál valami pénzért felelősség nélkül) gondolom, nem hinném, hogy pszichológiai eset vagy, marad a 3.
2013. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval nő vagy. Maradj csak szerintem pályaválasztási tanácsadónál. Akár többhöz is elmehetsz és összehasonlíthatod mit mondanak. Majd teszteket is kapsz néhol, ahol a kérdésekre adott válaszaid alapján kalkulálnak szintén egy pár karrierlehetőséget.
2013. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!