Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elmennétek egy ilyen...

Ti elmennétek egy ilyen munkahelyre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mosonszolnokra keresnek gyártósori munkásokat, 3 műszakban. Ez még nem is lenne rossz, csak nem vagyok mosonszolnoki. Kb 90 kmre lakom onnan. Igaz busszal visznek-hoznak de ez akkoris napi 3 óra buszozás a 8 órás munkaidő mellé. A fizetés gondolom a minimálbér lenne. Ti megpróbálkoznátok a jelentkezéssel, vagy inkább várnátok pár hetet, amikor indulnak munkaügyis tanfolyamok, amikért fizetnek?
2013. febr. 1. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy ha esetleg fölvesznek lehúzok ott 2 hetet aztán kilépek. Ilyenkor kifizetnek?
2013. febr. 1. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem a fele volt a táv, 3 műszakban, és sokszor volt 12-16 órázás. Ha kifogsz egy olyat (nem tudom létezik-e még egyáltalán ilyen, a válság hatásaiból adódóan?), mennyit tudsz pihenni?


Hosszú távon nem biztos, hogy egészséges, de ha kell a pénz bevállalható egy ideig.

2013. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne más én vállalnám, ha saját busz hoz-visz az teljesen jó. Én örülnék neki, ha nem úgy kéne Pestre 1,5-1,5 órát ingáznom, hogy legyalogolok a buszig, elmegyek a vasútállomásra, bevonatozok Pestre, aztán még ott BKV-zok egyet.

Szerintem jelentkezz, lehet fel sem vesznek, ha igen akkor is még meggondolhatod magad, akár valamennyi munka után is.

2013. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik az a cég, ahova mennél (SMR vagy BOS) mindkettőnél dolgoztam. SMR-ben volt, hogy 1 hónapig éjjelesben 12-tem (bár 3 műszakban voltam elvileg), kaptam netto 105 ezret, és nem a gyártósoron voltam. BOS-nál nem tudom most kifizetik-e a túlórát mostanában, mivel egyszer úgy kaptam 57 ezret, hogy egy hónapot 12-tem.. és 50 km-re lakom M. szolnoktól. Ha szerencséd van, akkor munkásszállóra is mehetsz, de akkor 12 óráznod kell h-p, szo- néha vas is, akkor 8 ó (ez smr-nél így van). BOS-nál nem tudom van-e ilyen munkásszállós megoldás.
2013. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és csak úgy megsúgom, hogy ezeknél a cégeknél nem egyszer járt a mentő pénteken és szombaton, mivel hullanak az emberek a kimerültségtől, mivel szombaton szinte kötelező bemenni. most nem tudom milyen megrendelések vannak, de ígyis-úgyis köteleznek a túlórára.
2013. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!