Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik voltak Zepternél interjún...

Akik voltak Zepternél interjún vagy dolgozni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tartanak ott valamilyen értelmes tréninget hogy hogyan adjatok el, vagy csak leültetnek oszt telefonálj?
2013. febr. 3. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Én voltam náluk interjún olyan volt, mint valami vágóhíd vagy gyári toborzás.


Kis millióan zsúfolódtunk egy teremben jött az agymosás, hogy milyen szuper a cég és nem kell ám vállalkozónak lenned de azért vagy három negyed órán át sorolta az előnyeit.

Jól ismerem az ilyet már belebotlottam máshol is. Nem muszáj...aztán meg mégis rákényszerítenek így vagy úgy. Aztán ha nem adsz el eleget, nincs jutalék akkor jön a pofára esés mert a járulékokat fizetni kell magad után.


Egyébként elárulom, hogy a Zepter évek óta hirdet, náluk hetente többször és napi szinten is többször van válogatás, ami havi szinten több száz embert jelent.


Szerinted egy jó cégnél így megy? Egy jó helyre kihalásos alapon, protekcióval, vagy nagy mázlival lehet bekerülni náluk viszont a nap minden szakában van hely. Nem érdekes?


Ez azért lehet mert a vezetőkön meg a kemény magon kívül állandóan cserélődnek az emberek. Vajon miért?


Javaslom keress magadnak valami értelmesebb helyet.

2013. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kell menned egy rendelőintézet vagy egy kórház elé és összeszedned azokat a telefonszámokat, amiket majd felhívsz.
2013. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdőívezéssel jobban jársz, csak ne Egerben tedd!

Itt most balhé volt miattuk...


Az fixen fizet 100Ft-ot, ha jól emlékszem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2013. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egerben? Félig egri vagyok.
2013. febr. 3. 15:14
 5/9 anonim ***** válasza:
A Zepteres munkából nemigen lesz pénzed. Én végigcsináltam velük az interjút, de mikor felvázolták a lehetőségeket és a feltételeket, akkor ráébredtem hogy ez NEM VALÓDI MUNKA! Ügynökösködés, emberek zaklatása. Gondold át, kinek tudnád manapság eladni a Zepter cuccait? Sok ember eszedbe jut? Ha nem, akkor inkább néz magadnak rendesebb munkát.
2013. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és azt kihagytam, hogy húzz be a "bizniszbe" minél több embert... magyarán mondva csinálj barmot az ismerőseidből, ha kellően naivak.
2013. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egri kórház esete:

[link]


Ez meg tegnapi hír:

[link]


Úgy néz ki a Zepter mit sem érdekli, ha ilyen negatív cikkek jelennek meg a nevével fémjelezve, plusz a nagy fluktuáció is sokat mond a cégről..

2013. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Undorító. Én is fogok menni a kórházba, de ha betalál egy Zepteres, kiverem a fogait.

Én szóltam :)

2013. febr. 6. 13:09
 9/9 anonim válasza:

Csak negatív véleményem van róluk.

Épp ma voltam állástájékoztatáson. 30 percig csak a saját cégüket fényezte, majd ezután elmondta, hogy konkrétan, mi is lenne a dolgunk. Az álláshirdetésben annyi állt, hogy értékesítési asszisztens. Na már most, telefonálgatni kellene embereket és beinvitálni őket az irodába ahol prezentáció keretében megvehetik a terméket. Te az alapján kapod a jutalékot, hogy hány ember és milyen értékben vett rajtad keresztül valamilyen Zepter terméket. Elmondta, hogy nagyjából heti 350-400 hívás kell ahhoz, hogy minimálbérnek megfelelő összeget hazavigyél. Fix havi fizetésed ugye nincs, csak annyi, ahány vevőt a héten szerzel. Feljebb jutási lehetőség nincs, nem fizetik a munkahelyre való utazást, de ha otthonról való telefonálgatást sem fedezik. Sőt, valami olyasmit is mondott, hogy elvileg kereskedői végzettség nélkül nem is lehetne ilyet csinálni, szóval nem tudom, akinek nincs az gyakorlatilag illegálisan dolgozik?

Tényleg, ha ilyen meg olyan nagymenő multiról van szó, azok nem így intézik a munkaerőutánpótlást... Rengetegen voltunk egy teremben, és előttünk is volt egy másik csoport, akiknek be akarták adni, hogy a mai Magyarországon ez az egyetlen munkalehetőséged, vagy az utcasarok. De úgy konkrétan.

Na meg persze tök bunkó volta pacák, aki tartotta a tájékoztatót és utána felhívott, hogy lenne-e kedvem a betanításra menni. Egyszerűen bunkón beszólt és kinevetett, mikor mondtam, hogy kösz nem.

Meg az egész irodaházban meg az emberekben volt valami nagyon gyanús...

Na mindegy, ha engem kérdezel, NEM AJÁNLOM ŐKET.

2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!