Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Első munkahely garanciát...

Első munkahely garanciát igénybe vehetem még egyszer?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptember közepétől december végéig voltam egy munkahelyen az "Első munkahely garancia" elnevezésű támogatással. Január elsejétől munkanélküli vagyok (lejárt a támogatás, így elbocsátottak) és most újból indul ez a program. Mivel még pályakezdőnek számítok és a munkanélkülitől sem kapok ellátást (a tb-t is magam után fizetem), most Én igénybe vehetem újra ezt a támogatási lehetőséget?

2013. febr. 27. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Miért lennél pályakezdő ha volt már munkahelyed?


Különben sem "tiszta", hogy miért csak 3 hónapig foglalkoztattak, mikor a támogatás 6 hónapos, és 3 hónap kötelező továbbfoglalkoztatás van!!!!!

2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tavaly nem ilyen volt... Akkor 4 hónapig járt (csak később kapcsolódtam be) a támogatás (szeptember 1 - december 31) és nem volt kötelező továbbfoglalkoztatás, mint ahogy most van... A munkanélkülinél mondták, hogy én még mindig pályakezdőnek számítok, mivel nem volt annyi munkaviszonyom, hogy ellátást kapjak
2013. febr. 27. 09:50
 3/3 anonim válasza:
És hogy kaptad meg egyáltalán? :)
2013. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!