Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennél ha nem szeretnél a...

Mit tennél ha nem szeretnél a munkahelyeden de egyenlőre nem tudsz lépni nincs más hely?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress közbe, de amíg nincs fix helyed addig ne lépj ki.Kérdezz körbe ismerőseid között,nézegess a neten
2013. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Összeszorítod a fogad és tűrsz, közben gőzerővel keresel mást. Nekem is ezt kell tennem.


Szerintem ma túl nagy luxus otthagyni a biztos állást, ha nincs helyette másik és álláskeresővé válni, úgy hogy ki tudja mikor lesz másik..

2013. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik a munkahelyet, ahol vagyok, mégis elviselik, mert kell a munka. Keresgélj közben, és ha már van másik, ami BIZTOS, akkor lépj ki. :)
2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, lenézett munka, rengeteget kell gürizni, egészségtelen és minimálbért fizet.

Mellette próbálok nézelődni, bár így nehezebb állásinterjúkra járni.

Ráadásul többen mondták, hogy miért nem jó itt nekem, ez biztos állás, ismerős ajánlott be és jól dolgozom, nem fognak kirúgni. Persze, mivel felsőfokú végzettséggel csinálom és a feletteseim munkájához is értek, 3-4 ember helyett dolgozom, nyilván megéri engem alkalmazni és nem 4 érettségist...

Csak a biztosért hagynám ott, de annyiban igazuk van, hogy mi van, ha az új helyről 1 év után kiraknak.

2013. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindig van félmillió forint megtakarításom a bankban, tehát nyugodtan megtehetem, hogy kilépek egy olyan helyről amit nem szeretek és néhány (4-5) hónapig simán megélek ebből a tartalékból. Ehhez soha nem szabad hozzányúljak, csak ilyen esetekben.
2013. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó okos, amúgy te bak vagy? :)
2013. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eljöttem, nagyon nem éreztem jól magam. Szerencsére jó szakmában vagyok, másnap már interjúra mentem.
2013. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!