Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok jól fizető munkát...

Hol találok jól fizető munkát férfiként magamnak?

Figyelt kérdés
Sok mindent kipróbáltam 30 valahány évesen; mindig is kőkeményen dolgoztam, hogy kikecmeregjek abból a süllyesztőből, amiben vagyok, de mára már teljesen felemésztett ez a küzdelem. Most se állásom, se félretett pénzem, csak hitel van a nyakamban. Nyelvismeret nélkül sok mindent el sem tudok vállalni, pedig még webkamerás munkával is próbálkoztam. Ma már szinte bármihez kezdenék, hogy végre egyszer az életemben, ne kelljen félnem, hogy holnap mit eszek... Ha valaki tud egy vállalkozó kedvű embernek tanácsot adni, akinek elege lett a mindennapok mókuskerekéből és az éhezésből, akkor azt nagyon szívesen venném! Előre is köszönettel!

2013. márc. 27. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj idegen nyelveket.
2013. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! De már korábban elkezdtem, de nem tudtam finanszírozni sokáig. Azért tervben van...

De írtam fentebb, hogy nyelvtudás nélküli megoldást keresek.

2013. márc. 27. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulj autodidakta modon, csak internet hozzaferes kell hozza, rengeteg honlap van, ami ezzel foglalkozik.
2013. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! De évek óta az alvásomból veszek el időt azzal, hogy tanulok és próbálok továbblépni. Az elméleti részén már túljutottam; tehát sok mindent kipróbáltam eddig, de semmi eredménye.

Felsorolni is nehéz lenne, hogy miket próbáltam ki eddig és ezek nem egy-két napos időintervallumok voltak, hanem sok energia, idő, utánajárás, próbálkozás.

Nem vagyok pesszimista ember; tudom, hogy előbb-utóbb az akarásomnak és a kitartásomnak sikere lesz...

2013. márc. 27. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Az interneten olvass utána az agykontrollos pozitív gondolkodás módszernek. Most nyilván nincs pénzed arra, hogy beiratkozz egy tanfolyamra, de ha az interneten utánaolvasol és az agyadban át tudod billenteni azt a pici bitet, ami a sikerért/sikertelenségért felelős, már félig nyert ügyed van.


Kívülállóként olvasva ez elég hülyén hangozhat, DE: ha sikerül az agyadat ráállítanod a sikerre, olyan ötleteid támadnak majd hirtelen, amikkel meg tudod oldani a problémáidat. Én is így keresek munkát, és az egyik hitelünknél is így jöttem rá, hogy mivel tudnánk kiváltani. Álmomból felébredve, hirtelen...


Egy a lényeg, ne add fel!

2013. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Agykontrollal kezdtem 1994-ben azóta számtalan módszert vetettem be. Mint mondtam, hiszek a sikerben és nem kenyerem a negatív beszéd. Az életembe nem engedek be negatív híreket, így nincs tv-m és rádióm sem.

Ha lány lennék, akkor most biztos bevállalnék erotikus munkákat, de fiúként ez eddig nem vált be. Most kritizálhat bárki engem emiatt, de a célom az, hogy sikerüljön már stabilabb alapokat teremtenem az életemhez

2013. márc. 27. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Ezen az oldalon próbáltál már keresni?


[link]


Itt szűrnek fejvadászós/közvetítős hirdetésekre, azokat nem jelenítik meg.

2013. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!