Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TATABÁNYAIAK! Melyik cég jobb...

TATABÁNYAIAK! Melyik cég jobb a Sanmina SCI vagy a Coloplast?

Figyelt kérdés
Persze mind a 2 cég esetében külsős közvetítő által lehet bekerülni.Nagyon gyors válasz kellene,mert választanom kell a 2 cég közül a héten.
2013. ápr. 22. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Coloplast egy dán cég.

SCI pedig amerikai.


Maradjunk a coloplast mellett.

2013. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,igazából azért dillemázok mert tudom hogy a sanminába 85 ezret lehet keresni,a coloplastba meg olyan 70-72 körül,hangsúlyozom hogy külsősként.És ebben az országban az a 10 ezer forint differencia nagyon sokat tud számítani.Viszont ha a coloba sikerülne átvetetni magam akkor az úgy már zsíros kacsa. :)
2013. ápr. 23. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Személyes tapasztalatom nincs, de sok ismerősöm dolgozik az ipari parkban, az általad említett cégnél is. Az ő beszámolójukból annyit szűrtem le, hogy a Coloplastnál nagyságrendekkel jobb a légkör, kedvezőbbek a munkakörülmények, jobban törődnek a dolgozókkal. Valóban sokat jelent 10 ezer forint különbség, azonban egy stresszmentes légkör megfizethetetlen. Nem mindegy, hogy az ember milyen körülmények közt tölti el a 8, vagy több órás napi munkaidejét.

2013. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia Joszandek!

Köszönöm a válaszod,és teljes mértékben igazad van,most már ugye döntenem kellett és én is ugy gondoltam hogy talán a coloba jobban megbecsülik a dolgozót.Még azért van bennem egy pici félsz hogy vajon jól döntöttem e,de igazából már nincs más választásom.Majd meglátjuk!!!

2013. máj. 2. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába ígérnek a sanminában többet, mióta egyszer az írek unalmast mondtak, kb minden leromlott ott. A coloplastba azért egy picit válogatnak az emberek között, és náluk a rangsor biztonság, minőség, mennyiség. Határozottan Coloplast.
2013. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!