Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten nettó havi 170...

Budapesten nettó havi 170 ezer forintból milyen színvonalon lehet élni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Attol fugg.


1 ember vagy egy csalad?

Hol laknak?

Van auto?

Stb stb

2013. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

szia!


Szerintem sehogy, de ez az én véleményem nyilván vannak családok akik ennyiből élnek.


Az én kiadásaim, hát hogyha egy kis támpont:



Albérlet: 110 e

Rezsi: 50 e

Kaja: 30-60 e

Autó (mindennel együtt): 60-120 e (megtett km függően)

Egyéb dolgok (ruha, szórakozás stb. ): ~0-100e


Jelenleg egyedül éllek, de amíg a volt menyasszonyommal laktam együtt akkor se volt szignifikánsan több.


Elismerem nem feltételen ez az átlag de szerintem két főre albérletbe havi 300-350e ft simán elmegy, hogy ha normálisan élnek és nem kell nagyon megszorításokat alkalmazni.

2013. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

2. válaszoló: 160 ezer Ft-ot fizetsz havonta albérletre? Hát ez most sokkolt!


Kérdező: Szerintem ennyiből bőven meg lehet élni, persze attól függ milyen életmódot folytatsz, mint ahogy az első válaszoló is írta.

2013. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Hat nezzuk.

Mi harman vagyunk felnottek.


140mn csaladi haz, 3 kutya, ket auto.


Rezsi 90e

A ket auto havi 50e, az en parkolasom havi 20

Elemiszer havi 90e

A nyaralo rezsije havi 5e.

Havonta egyszer-ketszer repulok, az kb 250e

Egyeb otthoni kiadasok havi 50e.

Ez picit tobb, mint 500e. Es nem elunk nagy labon.

2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Havi 170.000 ftal kitörölheted a fenekedet vele. Arra elég az a fizetés, hogy mindennap tudjál friss zöldséget és gyümölcsöt enni, változatos étkezzél, és néha eltudjál menni szórakozni és ennyi. De az, hogy abból vegyél magadnak elegáns márkás ruhákat, elmenjél nyaralni külföldre, és most nem ilyen Horvátország, Ausztriába gondolok, arra nagyon kevés. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy ha gyereked van akkor, annak a dolgaid is megvegyed. Egyszóval egy alapszínvonalt üti meg.
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Viszonylag jól ki lehet belőle jönni, de félretenni ennyiből nem fogsz tudni.
2013. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

50 ezer albérlet, 30 ezer rezsi. 30 ezer étel, a többi mehet a megtakarításba, amit arra használok hogy még annál is többet keressek.

(Nem 170-et keresek pont, csak elmondtam hogy mennyiből élek meg Budapesten és hogy inkább lemondtam a következő pár évre a több tízezres havi "szórakozásról" és ruhákról azért, hogy ezt a pénzt inkább tanulásba öljem, hogy pár év múlva még több legyen a fizetésem.)

2013. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Mennyi idős vagy? Egyedül élnél vagy mással (aki keres? vagy ketten élnétek ennyiből)?


Saját lakás vagy albérlet? Milyen igényeid vannak?


Mi remekül élünk kb havi 200-25-ből hárman (52 nm, 4 emeletes panelban, autó nélkül, hitelmentesen).


Gyakran rendelünk, szinte bármit megengedhetünk magunknak a boltban, szórakozásra/ruházkodásra is költhetünk ha akarunk és a gyerekkel sem spórolunk.

2013. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
~150ezerből két fő 55m2 lakás,1kutya és 1kocsi de az autóról már lejárt a műszaki amire már nehezen tudjuk összekaparni a rávalót... Szűkösen élünk Bács megyében.
2013. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

sziasztok!


Második vagyok miért kellet vajon lepontozni?! -.-"


Am. igen 160e ft fizetek havonta albérletre és hogy tovább borzoljam a kedélyeket, az egész lakás ~50m2. Viszont van a társasházban 0-24-es porta, szauna, úszómedence stb...


nekem megéri, mert kb. mintha mindig egy 5* szállodában laknék.

2013. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!