Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg a mai világban Magyaro...

Tényleg a mai világban Magyarországon csak kapcsolatokra van szükség?

Figyelt kérdés

Elég egy jó haver, egy rokon a megfelelő helyen, a megfelelő időben és már el is van intézve az engedély, a munka, a jobb fizetés, az ösztöndíj, a támogatás, a segély stb.


Akkor minek gürcöljek? Minek tanuljak?


Egy ismerősömnek van egy jó haverja Ausztriában aki szakács már egy ideje aztán elintézte, hogy a gyereket felvegyék felszolgálónak, pedig itthon a Balaton partra nem kellett annyira nem voltak megelégedve vele. Ott kint , mivel ez hiányszakma ott több százezres fizetést kap.

Egy másik haveromnak érettségije sincs aztán egy unokatestvére talált valami munkát ahol számítógépeket kell összeszerelni valami üzemben. Elmondása szerint havi 150 ezer forint a nettó fizetése.


Én meg itt vagyok az egyetemen és ki tudja, hogy lesze egyáltalán munkám.

Nem irigykedem, meg nem sajnálom a pénzt csak ez néha felidegesít.



2013. máj. 25. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Fujj, ilyennel volt nekem is dolgom, azt hitte az ő helyére pályázom, ezért ahogy tudott, keresztbe tett nekem.

Persze jó lett volna a helye de leginkább örültem, hogy van munkám. Asszisztensnek vettek fel olyan diplomával, ami az ő munkaterületén elvárás volt, persze őt ismerős útján szakközéppel felvették, a kollégák is panaszkodtak rá, hogy rosszul végzi a munkáját, nem ért hozzá.

De nyilván nem fogják lecserélni rám, inkább el is tett az igazgatóság arról a részlegről, nehogy a részlegvezető kezdeményezze, hogy ugyan, cseréljék már le azt az alkesz p*csát.

2013. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Minek tanuljak"


A felfogásoddal van a gond. Tanulni a tudásért kell, nem a pénzért...

2013. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nyugi..szóval ez olyan, mint a mesebeli kőleves..nem kell a boldoguláshoz semmi, csak egy barát..



...megasztán: egy, de inkább két diploma, minimum egy, de inkább két nyelvismeret, jó megjelenés, -ami alatt nem csak az öltönyt/állandóan fényes cipőt értem- hanem ne legyen tetkód, pirszing az orrodban, stb..


jól borotváltan, állandóan mosott foggal nyerő vagy...


ja, nagyon fontos!: mindig tiszta alsó, csimbókmentes ánuszrózsa..ugyanis sosem tudhatod..mert minden protekció alapja az ágy..



hát csak ennyi...ilyen egyszerű.

2013. máj. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!