Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok, lenne...

Pályakezdő vagyok, lenne munkahelyem, de kérik, hogy menjek és kérjek Start kártyát. Úgy tudom az megszűnt, mi van helyette, vagy hol kérhetem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Január 1.-el megszűnt. Úgy tűnik a munkahelyed nem értesült erről.
2013. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És van valami, helyette?
2013. jún. 11. 12:40
 3/5 anonim válasza:
58%
Hány éves vagy? Ha 25 év alatti pályakezdő vagy, a munkáltatónak jár utánad kedvezmény. Az illetékes munkaügyi központban, illetve a [link] oldalon tudsz tájékozódni. A leendő munkáltatód igencsak tájékozatlan.
2013. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
huh, nekem is tegnap mondta a cégünknél a HR-es meg pénzügyes karöltve hogy igényeljek startkártyát
2013. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A start kártya megszűnt, már nem lehet igényelni egyik start kártyát sem. De pályakezdők után ugyanúgy jár kedvezmény.Mondjátok ezt el a munkáltatótoknak. A kedvezmény mértékéről interneten illetve az illetékes munkaügyi központoknál tudtok érdeklődni. Bár az internet néha jobb tájékoztatást nyújt mint a munkaügyiben dolgozók, ezt tapasztaltam sajnos. De hogy a cégek ennyire tájékozatlanok, az is kicsit durva, pláne a HR-es részéről.
2013. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!