Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy modell?

Selymesnyuszi kérdése:

Mennyit keres egy modell?

Figyelt kérdés

Lányok!

Tapasztalt webkamerás modelleket kérdeznék,akikkel akár privát emailt is lehet váltani,hogy szólóként mennyit lehet keresni?

Nem stúdióban,hanem saját szakállra,otthonában.Tapasztalatok és történetek érdekelnek.Köszi



2013. jún. 29. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
webkamerás modell? magyarul k*urva?
2013. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
webkamerás előadó!
2013. jún. 30. 01:43
 3/8 anonim válasza:
Ja, az az.
2013. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy analfabéta a csapat,vagy szelektíven olvas,de úgy kezdődött a mondat,hogy tapasztalt!!!! webkamerás modelleket kérdeznék.Lehet bonyolult a mondat,vagy nehéz értelmezni,de nem kértem mocskolodó kritikát.Köszi
2013. jún. 30. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez olyan hülyeség... Most miért kell elferdíteni a dolgot. Pénzért akarod árulni a tested, azaz k*urva akarsz lenni...
2013. jún. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha utána olvastál volna,akkor a k.va szó jelentése pontosan az,hogy hölgyek pénzért férfiak számára használatra!!! bocsájtják a testüket.Tehát Kedves Kommentelő a webkamerás előadó nem bocsájtja használatra a testét,mindössze a testéről sugároz műsort.De látom nagyon tisztában vagy ezzel.

Megkérlek ne irj a bejegyzésemhez,mert a minősítgetéseidre ezentúl nem reagálok.Köszi

2013. jún. 30. 23:15
 7/8 anonim válasza:
attól még ri*banc akarsz lenni...
2013. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az:)!Hát képzeld el dolgoztam a nehéz időszakomban webkamerás modellként!Amig anyagilag gázban voltam.És képzeld nem lettem sem r---c,sem k---a....Sőt a szakmámban dolgozom és úgy hozta az élet,hogy nagyon sikeres lettem!Hát ennyit erről:)
2013. nov. 10. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!