Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erotikus masszőrnek felvesznek...

Erotikus masszőrnek felvesznek ducibb lányokat? És mennyit lehet vele keresni? Milyen egyéb "szolgáltatások" tartoznak bele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
esetleg rajtam nincs kedved elkezdni a próbálkozást? :D
2013. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéb szolgáltatásokat tekintve a szopás biztosan beletartozik.
2013. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"felvesznek" ducibb lányokat is, hiszen van, aki arra gerjed....


Egy "ügyfél" egy órára 10-15e között fizet (ducibb lánynak nem sok esélye van 10K/óra fölé áraznia magát...). Ennek maximum a fele marad a lányoknál, de sok helyen még ennyi sem, ezt helye és stricije (khm.. szóval managere) válogatja, ill. van ahol napi helypénzt kell fizetni a lakásért, a cuccokért (olaj, ágy, ágynemű, stb...). Ez lehet jó is (ha sok a vendéged) de lehet rossz is, mert akkor is fizetni kell ha aznap senki nem jött hozzád.


A munkafelszerelést (krémek, törülköző, lakás, szoba, telefon, koton...) általában a manager állja.


A munkaidő durván 12-14 óra egy nap (ugye várod az ügyfelet, hogy betoppanjon), illetve sok helyen - főleg a lepukkantabbakon - a lányokra lepasszolják a hely karbantartását is (takarítás, ágynemű mosás, stb...)


Az "egyéb" szolgáltatások az igényesebb lányoknál a csúszka masszázs (meztelen test a testen masszázs), a kézi illetve orális levezetés, esetleg kölcsönös francia azért bele szokott férni a masszázs előtt vagy után. A nagyon igényes lányok még a masszázs végeztével segítenek is lemosni az emberről az olajat, nem csak simán elzavarnak fürdeni...


Kevés lánynál van aktus is, de a legtöbb magára igényes masszőz lánynál nincs konkrétan aktus.

2013. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te nagyon benne vagy a szakmában. Egy masszőrlánnyal van dolgunk?...vagy egy stricivel? :))
2013. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem vagyok én olyan ;)
2013. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
78%

Egy élelmes lány meg kibérel egy kis lakást a barátnőjével, így olcsó a fenntartás és még a stricinek sem kell leadni a profit felét! Az erotikus masszázs az csak egy fedősztori. Az ilyen lányok nem szoktak tudni masszírozni. Csak előjátékként megnyomkodják a kuncsaftot, esetleg csúszkálnak rajta.. És mindenki vállal szinte mindent, különben ki fizetne azért 10-15-öt, hogy megfogdossák meg a végén kézzel kiverjék?!

A duci lányoknak meg épp úgy van helyük a "szakmában", mint bárki másnak. Lány, ugyebár az fiatal nőt jelent. Nagyon sok vén k...rva masszíroz, és nekik is óriási a vendégkörük, akkor egy fiatal formásnak miért lenne másképp?

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

"élelmes lány meg kibérel egy kis lakást a barátnőjével, így olcsó a fenntartás és még a stricinek sem kell leadni a profit felét!"


Igen, kb. két hétig, ugyanis akkor megjelenik majd Ő:

[link]

Vele együtt:

[link]


És átbeszélik a pénzügyi dolgokat a hölgyekkel.

BP fel van osztva, senki nem maszekolhat huzamosabb ideig - feltéve, ha publikusan hirdet, mert akkor pikk pakk megtalálják.


"Az ilyen lányok nem szoktak tudni masszírozni. "

Nagyon sokan tudnak masszírozni, sőt, legalább a lányok fele képzett masszőr valamilyen elvégzett papírral!


" És mindenki vállal szinte mindent, különben ki fizetne azért 10-15-öt, hogy megfogdossák meg a végén kézzel kiverjék?! "

Ez nem igaz. A legtöbb lány nem vállal szexet. Fontos, hogy ne keverjük ide azokat a lányokat, akik alapvetően prostituáltak, csak minden mindegy alapon masszőrként is hirdetnek! Ők a valóságban inkább szexpartnerek és örülnek, ha "elmegy 20 perc" a masszázzsal az órából...


És el sem hinnéd, hogy egy ügyes és csinos lánynak hányan kifizetnek "10-15-et" azért, hogy "megfogdossa és a végén mondjuk inkább lesz*pja". Sokan napokra előre be vannak táblázva, visszajáró vendégeik vannak.

Stresszoldásnak sokkal kiválóbb, mint szexpartnerhez menni, ezért marha sok üzleti szférás ember jár masszázsokra. Lazít és nincs bűntudata, hiszen "nem is csalta meg igazából az asszonyt"....

2013. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PéBa válasza:
72%

Én szeretem a husi lányokat. Rajtam gyakorolhatnál. :)

21F

2013. júl. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vicces ez a társalgás:D A témában jártas hölgy próbál segíteni az információval, az idetévedt pasik meg felajánlkoznak:D Na, már meg is van a vendégkör. Egyébként, aki kicsit is jártas ebben az erotikus világban az igenis tudja, hogy a férfiak nagyon sokat hajlandóak adni egy szép nőért. Erről nem a nő tehet. A férfiak így vannak kalibrálva. Csupán annak a pasinak szokott 'sírni a szája', akinek nincs úgy pénze, de a saját barátnőjének/feleségének is szokott ajándékot venni, annyiból amennyiből megteheti. Na ez ugyanebből a gondoskodási dologból indul ki csak nagyban. Ezért nem is értem aki azt a lányt szidja aki elfogad a barátjától nagyobb ajándékokat, könyörgöm a FÉRFI adja, egy kapcsolatban meg mi a francért ne fogadhatnám el?? Mondjam szegénynek, hogy 'Jajj drágám, ne haragudj, de nem fogadhatom el a parfümőt/nyakláncot/órát stb. amit a szülestésnapomra vettél, mert Marika néni a szomszédból megláthatja rajtam és majd mit szól?' :D lehet kicsit eltértem a témától, bocsánat, csak a 'melyik férfi adna ki 10-15 ezret, hogy negnyomkodják és ki.verjék neki' kérdésből jutottam el idáig. Kiadják, hidd el. Az üzletet manapság az rontja, hogy sok a versenytárs, sok a lány, de egyébként kereslet mindig van. Ezt pedig a férfiak generálják.
2013. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És arra akartam reflektálni, hogy bizony az emberek még azt a csaj is megszólják aki kapcsolatban van, és a férfi tehetős. Na akkor egyből jön a: 'azért van vele mert eltartja', 'mert utazgatni viszi' , 'mert ékszert vesz neki'. Az emberek gonoszak és rosszindulatúak sajnos.
2013. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!