Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már valaki a StarLife...

Hallott már valaki a StarLife nevezetű cégről?

Figyelt kérdés
Az után szeretnék érdeklődni, hogy valaki hallott-e már a StarLife nevezetű cégről? Ha igen mit érdemes tudni róluk? Az általuk kínált munka tényleg végezhető, vagy ez is csak egy átverés?

2013. júl. 31. 17:48
1 2
 11/12 Vicuska04 válasza:
Nem tudom van-e még aktualitása a kérdésnek, de a személyes véleményemet, tapasztalatomat eltudom mondani.A termékek első osztályúak, csak ajánlani tudom.Viszont: nagyon gyakori és óriási termékhiányok vannak,általában azok hiányoznak amik kuriózumok, más cégnél nem megtalálhatóak.Valóban ad autót,valóban 40%-os az árrés,lehet hagyományos kereskedelemben is(üzletben) értékesíteni.Van egy valóban nagyon jól hangzó ismétlődő akció,mely arról szól, ha folyamatosan rendelsz minden hónapban akkor 4 havonta az átlag havi rendelésed értékét megkapod ingyen,csak az apró betűt nem szokták említeni,ha melléteszel ugyanannyi rendelést amiért fizetsz.Ha ezt nem tudod teljesíteni akkor elveszted. Szerintem túl sok a rendezvény amin elvárt a megjelenés.Sajnos a termékhiányoknak köszönhetően,sok vásárlót elveszít az ember és nehéz,sokszor lehetetlen az elvárt forgalmat hozni emiatt.
2014. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyik nyugdíjas ismerősöm kért meg, hogy nézzem át a táplálékkiegészítőkről szóló katalógusukat, melyekből ő is fogyaszt néhány terméket. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a termékeik közül a számomra legfontosabb elemek, vitaminok összetétele mellőz alapvető biokémiai ismereteket. Mondok egy példát:Fontos tudni azt, hogy a kalcium felszívódását a csontokba K2-vitamin a D-vitaminnal finom összhangban végzi. Miközben a D-vitamin segíti a kalcium felszívódását a csontokba, a K2-vitamin a kalciumot a csontokhoz irányítja, megakadályozva ezzel, hogy ott rakódjon le, ahol nem kellene - azaz például a belső szervekben, az ízületekben vagy az artériákban. K2-vitamin hiányában a D-vitamin által betessékelt kalcium ELLENÜNK fordulhat, és a csontok építése helyett a koszorúereket meszesíti. Ezért ha kalciumot és D-vitamint szedünk, de nem ügyelünk a K2-vitamin pótlására, rosszabb állapotba kerülhetünk, mintha egyik táplálék-kiegészítőt sem szednénk. De mondhatnék egy másik példát is:a magnéziumot sokkal nehezebben szívja fel a szervezetünk, mint a kalciumot, ezért a két elemet nem szabad egyszerre fogyasztani.A kalcium bevitel gátolja, míg a B6 vitamin elősegíti a magnézium felszívódását.A B6 vitamin hiányzik a termékükből! Én azt mondtam az ismerősömnek, hogy még ha nekem fizetnének, akkor sem venném be az ilyen táplálékkiegészítőket, mert csak kárt okoznak! Azok az emberek, akik ilyen termékek forgalmazását végzik, a tudtukon kívül rombolják a magyarok egészségét.Az állításaim igazolására ajánlom dr. Szendi Gábor honlapját.
2019. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!