Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan hely ahol fotósokat...

Van olyan hely ahol fotósokat keresnek diákmunkára?

Figyelt kérdés
Tudom sokan azt fogják hinni hogy egy tini vagyok akinek megvették a szülei a drága Canon meg Nikon fényképezőt és rögtön fotósnak hiszem magam, de ez nem így van. Engem tényleg érdekel a fotózás, de nem mondom magam fotósnak.

2013. aug. 25. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj egy honlapot a munkáiddal, és ha valahova jelentkezel, linkeld be.


SOk sikert!

2013. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csak egy tini vagy akkor még rosszabb a helyzet, általában éjszakában kell dolgozni (partifotó) és még a fényképezőgéped és tartozékaid amortizációját sem fizetik ki. Nevetséges 1500-2000Ft/ galéria, ha ügyes vagy egy este megkereshetsz vele 5-6000Ft-ot is, ha Budapesten dolgozol, máshol fele kb. Egyszerűen nem érdemes.
2013. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: egészen biztosan nincsen, ilyen fotós túlkínálat mellett esélytelen. Nekem mind az 500 Facebook-os ismerősöm tud fotózni (beleértve engem is) és ebből kb. 3-an tudjuk, hol vannak a saját tudásunk korlátai és miben tud többet egy valódi fotográfus.


Legyél egyre ügyesebb amatőr, próbálj pályázatokon indulni, hátha nyersz valamit, ha tényleg ügyes vagy.


Ha tudsz képeket is feldolgzni, érdemes feliratkoznod a [link] -on, ott néha keresnek embereket Photoshop tudással, egészen normális napidíjakat el lehet kérni, ha megnyersz egy munkát. Ez persze nem fotózás, csak annak a "holdudvara", de jobb, mint dobozokat pakolni hajnali 2 és 5 között ;-)

2013. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!