Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha kórházban szeretnék önkénte...

Ha kórházban szeretnék önkéntes munkát vállalni, én választhatom ki, hogy hol és milyen korosztályhoz?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szeretnék önkéntes munkát vállalni kórházban (alapból szerettem volna, de ráadásul kötelezővé is tették az új rendszer miatt, szóval mindenképp muszáj leszek elhelyezkedni valahova). Online azt olvastam, hogy 18 éves kor alatt csak gyerekkórházba mehetek dolgozni. Nekem a Semmelweis Gyermekklinika I. és a Tűzoltó utcai Gyermekklinika lenne a legjobb helyileg, de nem tudom, hogy lehet-e így választani. Esetleg tudtok még mondani ezen a környéken, vagy esetleg Budán gyermekklinikákat? A Heim Pál nekem nem jó, pedig az tudom, hogy nem messze van tőlük, csak az túl bent van, a Klinikákhoz meg a Corvin negyedtől be tudok sétálni. És azt választhatom, hogy pl. kisgyerekekhez, óvodásokhoz, kisiskolásokhoz vagy gimnazistákhoz megyek be, akik az én korosztályomban vannak?


Kösz a segítséget!



2013. szept. 17. 16:54
 1/1 anonim válasza:
Nem választhatod örülj ha az intézmény elfogad
2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!