Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek messzire dolgozni...

Elmennétek messzire dolgozni ilyen "praméterek" mellett (írjatok sokan, hogy mit gondoltok)?

Figyelt kérdés

A környéken nem nagyon van munka (JNSZ megye) de több messze lévő munkát találtam (dunántúl).

Nincs se gyerekem, se barátnőm se semmim. Csak 20 éves vagyok. A legnagyobb gond az volna, hogy így egy XY időre fel kéne adnom a motorozást. De legalábbis csökkenteni a számát, ha tudnának adni szállást.


Ti hogyan cselekednétek?



2013. okt. 27. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen motorozást kéne feladnod? Járjál azzal munkába. Vagy versenymotorról van szó?
2013. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem verseny, csak sima utcai. Persze, csak így fenntartani magam meg 1 kocsit azért, hogy néha hazajöjjek és még a motort úgy lehet sok lenne és azért lehet kéne feladnom a dolgot.
2013. okt. 28. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek akkor is elmennek a munka után, ha családjuk van, mert pénzből élnek, ès abból tudják fenntartani magukat ill. a családjukat (már aki normálisan gondolkodik), sőt külföldre is sokan távoznak a pénz miatt. Hiszen abból élünk, akkor tudunk boldogulni az életben, ha szeretjük a munkánkat, jövedelmet és megbecsülést kapunk ott. Te még nagyon fiatal vagy! Ne gondolkozz, hanem vágj bele és éld az életed. Keress pénzt és a motorozást sem kell elfelejtened. Ellenkező esetben a szüleidből élsz? Az nem túl jó perspektíva. Én a helyedben motorral járnék dolgozni, olcsóbb mint a kocsit fenntartani. Haza meg hetente, kéthetente (később) mehetsz busszal is. De ha lesz pénzed, látni fogod mit engedhetsz meg magadnak...
2013. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!