Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában, Londonban élők, ez...

Angliában, Londonban élők, ez milyen fizetésnek számít kint?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok soha nem éltem külföldön, szóval az ottan életkörülményekkel, árakkal nem igazán vagyok tisztában. Az öcsém Londonban él és dolgozik, azt mondja szerencsére jól kijön fizetéséből, de nem annyira látok bele kinti körülményekbe, illetve azt is tudom, hogy azért London drága város.

Az öcsém 2200 fontot keres havonta, a kiadásai mostanra lecsökkentek, mert biciklivel közlekedik (igaz eddig már 2 biciklijét ellopták), meg egy teljes házat bérel, amit ő ad ki, így a lakhatását a többi albérlő kitermeli.

Ilyen feltételekkel már jól ellehet kint lenni, ha nem él az ember nagylábon?


Lehet én is szeretnék kimenni, azért teszem fel a kérdésemet.

Köszönöm szépen a válaszokat.



2013. nov. 3. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már jónak számít, még Londonban is. 2200 nettó fizetés, az az angol átlag felett van(az angol átlagfizetés 1700 font nettó), kellemesen ki lehet belőle jönni.
2013. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

a minimalber 6.18 font egy orara. az adozas 19% a fizetesbol. Ha csak standrard munkad van nem kapsz tobbet mint 1000 font.

Mereg draga az alberlet. Min. 300 font, de az csak egy lyuk szoba es az is a vilag vegen van. Minimal berert nem eri mar meg itt ulni csak ha nagyon sporlos vagy es wc papirt se veszel magadnak.

A te esetedben ha az ocsedhesz mesz akkor nem fizetsz lakbert, ami helybol sporlas de az is szamit milyen munkat kapsz.

2013. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Amugy az atlagfizu veletlen se 1700 font
2013. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van angol fizu (valahol 2000 folott) es van bevandorlo fizu ami 800 fonttol kezdodik de ha 1200-ot friss bevandorlokent megkeresel mar jo vagy.

Ha lakhatasod rendezve lesz akkor stpzerencses vagy nagyon, mert az visz el a legtobbet, a tobbi rajtad mulik, akinek otthon kifokyt a penz a kezebol annak itt is, aki meg otthin is felretett az itt is.

2013. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak!
2013. nov. 7. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
az én angol munkatársaim ugyanannyit keresnek, mint én...attól függ, hogy milyen kategória. de én önkormányzatnál vagyok, nem mosogatok feketén. 2200 font rengeteg, még Londonban is. én északon vagyok, de a menedzserem keres kb. ennyit nettóban.
2013. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Öcséd bizonyára drogkereskedo ha fiatalabb mint 24 es 2200 at keres es szobákat ad ki.
2013. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, ő nem az kockáztatós fajta....

Egy franchise étterem general managere. A fizetése, a rábízott felelősséggel teljesen arányban van. A lehetőség mindenkinek adott volt, őt is csak mosogatófiúnak vették fel 3 éve.

Attól, hogy kiad 3 szobát, meg szerintem nem kell elájulni, meglépte, bejött neki.

2013. dec. 2. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
s akitől bérli a házat, tud a többiről? csak mert a subletting törvényellenes, csak szólok...
2013. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tulaj tud róla, és nem nagyon érdekli a dolog, gondolom örül neki, hogy ki tudta adni és annak is, hogy tesómék szépen felújították, rendbe rakták a házat.
2013. dec. 4. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!