Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állásinterjú a végén azt...

Ha állásinterjú a végén azt mondják, hogy most én kérdezzek tőlük valamit, mit érdemes ilyenkor kérdezni?

Figyelt kérdés
(ügyfélszolgálati munka jellegű pozícióknál)

2013. nov. 17. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
helyesbítés: állásinterjú végén (a nélkül) :)
2013. nov. 17. 16:17
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Bármit ami a munkával kapcsolatos, és azt tudják leszűrni belőle, hogy valóban érdekel téged a dolog...


Pl. milyen rendszerrel dolgoznak, hányan dolgoznátok együtt, milyen feladatok hárulnának rád, stb.

2013. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Milyen gyakran cserélődnek a dolgozók, ott ahova mész...pl ez egy igen hasznos kérdés, mert látják, hogy te hosszú távon ott akarsz dekkolni
2013. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizetés, szabadnapok, próbaidő, betanítás, végzendő feladatok, fejlődési lehetőségek/előrejutás nem hangzottak el érdemes rákérdezni a részletekre.
2013. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyenkor fontos, hogy kérdezz, mert abból látják, hogy érdekel a munka, és értesz is hozzá.

Kezdőként elég nagy bajban voltam ezzel én is, most már, hogy van tapasztalatom, nem gond a kérdezés, és látom, hogy szoktak neki örülni.

2013. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
"Ha nem kérdezek mínusz pont?"
2013. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit speciális helyzetem volt, mert idő szűkében a HR-es folyamatot kihagyták, közvetlen főnökömmel volt interjú mindent vagy semmit alapon, a HR csak később, a technikai résznél kapcsolódott be.

Amikre rákérdeztem, amikor felajánlotta, hogy kérdezhetek:

- előrejutási lehetőségek

- saját magát milyen típusú vezetőnek tartja (ergo mire számítsak, ha mellette dolgozom, elvárások, elvek, milyen személyiségtípus, stb)

- ő mit vár el (ez kicsit inverzen az előbbi kérdés) a beosztottjaitól


Egyébként szerencsém is volt, mert nagyon korrekt, tapasztalt emberről van szó, sok mindent magától elmondott és több évnyi távlatból is pontosan úgy viselkedik, mint amik akkor elhangzottak.


Később a HR felhívott, hogy fizetési igényt jelöljek meg (ekkor már felvettek). Itt mondtam, hogy kérnék egy kis gondolkodási időt, később visszahívom őket - de megkérdeztem, hogy milyen egyéb juttatások vannak, ezek ismeretében telefonáltam vissza a bérigénnyel. Nem kaptam meg a kért összeget, de mondták, hogy ők X Ft-os bérrel tudnak alkalmazni, én pedig elfogadtam.

2013. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
"Akkor mikor kezdhetek?"
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pbiker ***** válasza:
88%

Az allasinterju sokszor egy olyan szinjatek, ami mar kinos is. A HResek tobbnyire a mogottes, aprobb dolgokat nezik. Kerdeznek, es ha tudjak is hogy hazudsz, akkor is megfognak benned egy olyan dolgot, ami donto sulyu is lehet. Peldaul, hogy ugyesen hazudsz, meggyozoen adod elo a mondokat.

Mindig kerdezni kell: milyen egy atlagos nap, a csapat hogy fog felepulni..

Igazabol az elottem kommentelok egesz ugyesen osszeszedtek a lenyeget.

2013. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!