Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan váltsak állást ebben...

Hogyan váltsak állást ebben az esetben?

Több mint egy évig voltam pályakezdő munkanélküli és a héten lett állásom. Nyilván elfogadtam még akkor is ha nem tudtam mire vállalkozom, mivel sokat voltam munkanélküli. Pár napja dolgozom itt, de tudom, hogy nem egy életbiztosítás, és amint lehet tovább mennék. Telefont sem tudom felvenni, mert össze vissza van a beosztásom és nem lehet hívást fogadni sem sőt, hétvégén is dolgozom. Így fogalmam sincs hogyan tudnék interjúkat intézni.

2014. febr. 7. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Milyen munkakör ez? Elég rosszul hangzik.
2014. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
cipőbolt. Nagyon is az, de örülök hogy végre kaptam állást, de TERVEZHETETLEN! Valamikor délelőttös, vagy délutános vagyok, ráadásul minden hétvégén dolgozom. Így szakmát sem tudok tanulni, sem nyelvvizsga, nem tudok építkezni.
2014. febr. 7. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:

a beosztásodat előre közlik veled, írásban

havonta 1 hétvégéd szabad kell, hogy legyen, ez törvény

amúgy kezd el keresgélni, ha úgy érzed, képességeid alapján jobb munkát is találhatnál

2014. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Havonta egy szabad hétvégém van, de pl szabadnapokat nem lehet hétvégére kérni. Tanulnék szakmát stb, azok meg hétvégén vannak. Első nap pl azt sem mondták előre, hogy 12 óráznom kell...

Sajnos nem kaptam állást nagyon sokáig, de NAGYON úgy érzem, hogy képességeim nincsenek kihasználva. PL tegnap nem volt más dolgom, csak a bolt hátuljában állni. Tényleg! Ha kérdeztem kell-e segítség, visszaküldtek. Az egész olyan, mint egy diákmunka.

2014. febr. 7. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szar,miért nem lépsz ki?
2014. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert több, mint egy évig nem kaptam munkát, és nem akarok élősködni a szüleimen. Ez bejött, felvettek, de nem maradok sokáig, tapasztalatnak jó lesz.
2014. febr. 7. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbaidő mennyi?Mert akkor még azalatt találj másikat.
2014. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 hónap. persze keresek ha itthon vagyok, nyitottabb vagyok.
2014. febr. 7. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy hívott valaki, visszahívod. Ha nem jó a felajánlott időpont, kérsz másikat, nem olyan nehéz ez.

Nem valószínű, hogy hétvégén tartják majd az interjúkat.

2014. febr. 7. 22:04