Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy egyszer jelentkezett egy állásra, először elutasították, aztán mikor újból meghirdették ugyanazt az állást, újból jelentkezett, és sikerült?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem egy autókereskedés hívott. Nem fogadtam el, mostmár tudom , hogy jól döntöttem.
2009. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom jelentkezett neten melóra, küldött önéletrajzot, de visszautasították. Aztán később átírta az önéletrajzát, mert máshol is látta ugyan azt a hírdetést, és elküldte ismét. Akkor felvették, és már másfél éve ott dolgozik :) 23 éves!
2009. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is volt iylen, aztán gyorsan ki is derült hogy ez is egy újabb "forgóhely" emberek jönnek-mennek mert xar az egész vagy azzá teszik..
2009. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hayabusa ***** válasza:
Igen, volt ilyen, és elég elgondolkodtató, hoy először nem kell az ember, aztán mégis. Komoly munkáltató ilyet nemigen csinál.Én sem fogadtam el az állást mikor már ők ajánlották, és kiderült, hogy így jártam a legjobban.
2009. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy nem vettek fel, aztán kb fél év múlva hívtak, hogy van-e már munkám. :) Jól esett lepattintani őket. :)

(Akkoriban még könnyebben ment a munkakeresés, kb 3 éve volt.)

2009. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, egyelőre meg se kerestek, csak az tűnt fel, hogy 1 hónap után újból meg van hirdetve. Nekem meg nagyon kéne egy tartós munka, most újból jelentkeztem.
2009. dec. 17. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet, hogy többször meghirdették, többször jelentkeztem. Hiába.
2009. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!