Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresők, ti hogy érzitek...

Munkakeresők, ti hogy érzitek magatokat munka nélkül?

Figyelt kérdés
Én nagyon rosszul. Novemberben mondtam fel, de ténylegesen januártól kerestem csak munkát, februárban fel is vettek egy helyre, ahonnan aztán el is küldtek egy hónap múlva vmi mondvacsinált indokkal, aminek semmi valóságalapja nem volt, ki tudja, mi lehetett a háttérben. Most megint munkakeresés, de már érzem, hogy ez az átverés, és azt azt megelőző két hónap folyamatos kudarc nagyon mélyre küldött lelkileg, pedig tudom, nem szabadna. Talán csak abban bízom, hogy állítólag tavasszal a legesélyesebb elhelyezkedni. De padlón vagyok. Lassan 30 évesen, gyerek így tuti nem lehet jó ideig, ez is elkeserít. Félrerakni sem tudunk, szóval eléggé elkeserítő a helyzet. Ti hogyan motiváljátok magatokat? állítólag állásinterjún is fontos a pozitív kisugárzás, a magabiztosság, de aki munkanélküli, annak csorbát szenved az önbizalma is. 22-es csapdája.

2014. ápr. 8. 15:49
 1/7 anonim válasza:

Biztosan álláskeresőt akartál írni. :(

Munkát mindig lehet találni...

állást annál nehezebben.. :(

(bocsi,tényleg...de legalább kihal/na a magyar... :(...

minden jónak ára van...minél jobb annál nagyobb az ára.

Kihalásig még sokat kell "fizetni" :((


De egyszer megkapjuk méltó jutalmunkat...

2014. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, lehet az álláskereső jobb kifejezést, de szerintem a lényeg ugyanaz :)
2014. ápr. 8. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszul. én egy bő éve végeztem az egyeteme. Azóta közmunkában dolgoztam, alkalmisként, a diákéveim alatt végig diákként. Most már annyiban jobbnak érzem a helyzetet hogyha nem is vesznek fel, de legalább behívnak, megnéznek. Szeretnék már nagyon egy rendes állást, így semerre se tudok lépni. Vidéken lakom, de budapestre költözni sajnos nem tudok, nincs pénzem. Csak kitartást tudok kívánni. Valamint ha tudsz, most indul majd májustól a közmunkaprogram, esetleg átmenetileg az is segítség. Bármikor fel lehet mondani ha találsz rendes állást. egy kérdést megér. kevés a pénz, de az is több mint a semmi. Sok sikert! :)
2014. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rosszul... kezdek mély depresszióba esni
2014. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

épp az előbb tettem fel egy hasonló kérdést.

én is majdnem 30 vagyok,és szintén vidéki(lány)

nekem már úgy elment az önbizalmam,hogy be sem merem már adni "á,úgysem vesznek fel,mert nincs tapasztalatom" alapon.

Én 3 éve vagyok álláskereső.

Nettó 70.000-ből kéne Pesten megélnem,lehetetlen. Nem tudok elindulni.Csak egy út van: az öngyilkosság. Hidd el.

2014. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/5.

Attól hogy te nem találsz munkát nem kell mást biztatni a hülyeségeidre pláne nem az öngyilkosságra.

2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találtál már munkát, kérdező?
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!