Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulturális közmunka folytatása...

Kulturális közmunka folytatása? Szerinted folytatódik? Hasznosnak találtad az elmúlt 5 hónapot?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék, ki hogyan látja ezt a helyzetet.

Többet dolgoztál, mint egy "rendes" munkahelyen ugyanennyi pénzért? Minden válasz érdekel.


2014. ápr. 20. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Januártól eddig dolgoztam.

Annyit tuti dolgoztam, mint egy rendes munkahelyen. Egy napot nem voltam táppénzen, sőt szabin se!

Dolgoznék rendes munkahelyen, de ha egyszer nincs...

Lehet lenézni a közmunkásokat, de közöttük is van kivétel.

2014. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, szintén ez a sors jutott, januártól idáig, ennyi volt, ugyanazt csináltam, mint a rendes dolgozok, csak fele annyiért, kevesebb szabiért, azt sajnos nekünk ki kellett venni, mert itt nem fizetik ki, pedig a pénz jobban jött volna, mint a szabi, abból most úgyis lesz elég.
2014. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az előttem szólók. Én decembertől vagyok/voltam a programban. Sajnálom, hogy nem hosszabbítják meg egyből. hasznos volt, sőt én mondjuk többet dolgoztam, mint a rendes dolgozók. Gyakorlatilag amire belejöttem mindenbe, akkorra lett vége. holnaptól vár a nagy semmi. Hiába kerestem munkát nem találtam. Hasznos volt minden tekintetben. Ha azt vesszük, hogy voltak olyan napjaim, amikor óvodás szintű papírhajtogatás volt azt is hasznosnak találtam, hiszen akkor a rendes dolgozók csinálták volna meg helyettem, ha én nem vagyok. De ettől rendszerint komolyabb feladataim voltak. Szabadnapjaim nekem is bentragadtak, annyi munkánk volt. Ezt kissé bánom, mert így magamtól vettem el a szabadidőt. feleslegesnek azt látnám, ha nem folytatódna, hiszen akkor kárba menne a belénk ölt rengeteg pénz. Nekünk pl. a képzés is a program végén volt. Ott tanultuk meg, hogy mit és hogyan kell, de alkalmazni sajnos már nem maradt idő. 24/F
2014. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többet dolgoztam, mint egy rendes munkahelyen a fizetés pedig elég kevés volt.
2014. szept. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!