Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri audiban mennyit...

A győri audiban mennyit fizetnek a diákmunkáért órabérben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta van ott diákmunka?
2014. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amióta nekem lesz.
2014. ápr. 21. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval adjunk választ egy olyan kérdésre aminek még a tárgya is fiktív. Király. Ezek a kedvenceim.
2014. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jövő héten kezdek, tehát teljesen valós.A pénzről még hiába kérdeztem nem mondtak semmit.
2014. ápr. 21. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg valós munka,eddig is volt,már évek óta. Én igazából csak olyant ismerek,aki ott dolgozott diákként,de az apja szervezte be. Pontos órabért nem tudok mondani,de ott is többfajta munka van: Van irodai,soron,meg van hogy csak a kocsikkal kell kijárni (ilyent is csinált az ismerősöm,gondolom ezt tényleg csak ismerős által lehet szerezni).
2014. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 12 órában dolgozok egy iskolaszövetkezeten keresztül az Audiban. Éjszaka 616 forintos nettó, nappal 490 forintos nettó van, ha jól emlékszem. Más iskolaszövetkezeteknél általában alacsonyabb...


Ha pedig gyakornokként mész, akkor fizetési sávok vannak. Első sávban 80k havonta a fizetés, ha heti 40 órát dolgozol. Utána 96k és végül 100k fölött valamennyi. Attól függ, hogy emelik-e a fizetésedet, hogy mennyire vagy megbízható és dolgos; mennyire számíthatnak rád. A német nyelvtudás pedig alapvető követelmény és elvárják; anélkül esélytelen.

2014. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5:

Igen, a kocsival mászkálós munka valóban csak haveri kutyáknak játszik, de igazából az is ugyanolyan egyhangú lesz pár napon belül, mint a gyári munka és ők sem kapnak nagyobb fizetést...


Fun fact: Egyszer egy csajt raktak be kocsit vezetni és sorba törte össze az új autókat (este napszemüvegben vezetett...). Csak a 3. összetört Audi után rúgták ki, mert valami főnök gyereke volt.

2014. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hunyady Gergely válasza:
Diákmunka eseten a minimum órabér 565 Ft. Ennél sztem egy kicsivel több. De amúgy érdekelne hogy milyen úton-módon tudtál oda bejutni mert én is szívesen dolgoznék ott nyáron.
2014. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8:

Nyáron szinte lehetetlen ott dolgozni diákként, mert a dolgozók gyerekei előnyt élveznek... Én is csak hétköznapokon és nagyon ritkán hétvégén tudok menni... Most például május 1. előtti szerda éjszakára már nem volt hely, mert a protekciósok lefoglalták...


Itt még mindig a Balkán működik egyébként; mert általában ezek a protekciósok azok, akik aztán szart sem csinálnak, de nem lehet kirúgni őket...

2014. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!