Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a nettó bérük a Zarában...

Mennyi a nettó bérük a Zarában, H&M-ben, Bershkában illetve az ehhez hasonló boltokban dolgozó alkalmazottaknak?

Figyelt kérdés

(Teljes munkaidőben...)

Aki esetleg dolgozott ott, mik a tapasztalatok?..

Hogy néz ki egy állásinterjú?



2014. ápr. 29. 18:50
 1/6 anonim válasza:
0%
.
2014. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bruttó minimálbért kapnak! A nettó bér több mindentől is függ.(gyerekek száma, stb. stb)
2014. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Eladónak ne menj. Ahogy előttem is írták minimálbér van mindenhol, és minimum napi 10 órát dolgozol (bár hivatalosan csak 8-at írnak be, persze). Sok helyen két műszak, hétvége is. Ha lopások vannak, sok helyen még a te fizetésedből vonják le.
2014. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Logout99 ***** válasza:
92%
Na ezt a hülyeséget! Egyáltalán nem minimálbér a fizetés. Nem tudom hogy honnan veszed,én a fent említett üzletek egyikében dolgozom. A fizetés viszonylagosan JÓ, ha esetleg tovább kell maradni akkor az el van számolva, és ha hétvégén is menni kell,akkor az jóval több pénz. Ha hiány van azt rohadtul nem kell kifizetni....az hogy a se**fej "vásárló" levágja a csipogót,arról senki nem tehet. Kedvezményt is kapok, még étkezési utalványt is. Jó hely, én szeretem.
2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Playgirl válasza:
én még a munkabeosztára is kiváncsi lennék! ahol én dolgozom most ott viszonylag kevés a szabadidőm, hétfőn 12-18, szombaton 9-13 ig, keddtől péntekig 8.30-18.00ig! és csak vasárnap a teljes szabadnap! kiváncsi lennék hogy a fent említett helyeken hogy is megy ez, mert gondolkodom a váltáson, csak nem akarom megbánni :D
2014. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Logout99 ***** válasza:
Playgirl! Írtam privát üzenetet!
2014. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!