Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van, amelyik Magyar kamionos...

Van, amelyik Magyar kamionos cégnél nemzetköziben 450 ezret lehet keresni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom , nettóban! Igen több is, csak vannak akik különböző okokból lehúznak...!
2014. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es. Akit vagy akik lehúznak? Hogyhogy?
2014. máj. 7. 15:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A Wabererer's-nél igen.
2014. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jav.: Waberer's
2014. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok! Lehúzás: pl: 50% önrész, ha bármi történik a kocsival! Pl. Defekt ,üzemanyag megtakarítás stb. 10000 km felett a sofőré, de nem mégy csak 1-200 km-el többet.. Nevet írok, nem a reklám helye.
2014. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös. Nem értem az egészet! Miféle önrész 50%??

Hol, melyik törvényben van ez? Üzemanyagmegtakarítás? Hát nem a teljes, összes km-t nézik, hanem csak 10.000 km felett? Miért?


A bejelentés, ugye 200 ezer Ft nettó? Ugye megbecsülik a sofőröket? Nyugdíjat ugye kapnak majd legalább 180 ezret? 450 ezret nettóban kapnak ugye, amiért megéri dolgozni? Ja és ugye fixbért kapnak, napidíjat?

2014. máj. 8. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kérdésedre válaszoltam! Az hogy nem érted, nagyon sajnálom! Menj, el két nevet is említettem, megtapasztalod! Kérdésed-hol van itt törvény-a munkáltató dönt, és Ő alkotja a törvényt a több milliós gépjárműre! Bocsi, de részemről érthető, sajnállak! További jó keresgélést! UI: írtam: Ausztriában -német nyelvtudással 700-ezer feletti kereset NETTÓ-ban... Címet azért nem adok!
2014. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
tán a hundlandnál jól keresnek de 5-6 hétig vannak kint,és te hajtod a teheneket fel a hajóra,meg te ganézol ki alóluk,tehát nem könnyü
2014. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nettóba ha van ilyen azt írják ide , de szerintem nincs.
2014. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!