Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erotikus munka hirdetésekkel...

Tom_t kérdése:

Erotikus munka hirdetésekkel kapcsolatban akarom tudni, hogy melyik oldalakat ajánlanátok? Eddig a legjobb amit találtam az erotikusmunka.eu, de nem tudom eldönteni valaki esetleg?

Figyelt kérdés

#erotikus munka #erotikusmunka.eu #konzum munka
2014. máj. 7. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
roszlanyok.hu aztán a jasmine.com
2014. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kopaszzs válasza:

Az, hogy inkább munkát keresel, vagy munkát kínálsz - nem elhanyagolható szempont.

Ha munkát keresel, akkor ott van a startapro erotikus hirdetés szekciója, de ott igen nagy a tömeg, így ha hirdetni akarsz munkát, akkor tök gyorsan elveszik a tömegben. A kiemelési lehetőségek is elég gázul vannak kitalálva.


A legcsajosabb a kulfoldi-erotikus-munka.com, itt viszonylag könnyű eligazodni a hirdetések között, a lányoknak is :)

Hogy hirdetni mennyire érdemes ott azt nem tudom.


Strukturálisan messze a legjobb szerintem a www.erotikusmunka.info oldal, akik a hirdetésedhez még youtube és indavideo videohirdetést is készítenek.


az erotikusmunka.eu is tök jó, mert az meg elöl van a googleban

2014. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Figyelem, 18-35 év közötti dekoratív, igényes, szép lányokat keresünk erotikus munkára Svájcba és Németországba. Több kiváló lehetőségünk van, dolgozhatsz 20 éve bejáratott luxus privát lakásaink egyikében (Aargau, Luzern, Thurgau kanton), ahol akár heti 1 millió Ft-ot megkeresheted!

Ha Németországot választanád inkább, Hamburg belvárosában 5 bejáratott kiváló lakásban kínálunk pörgős munkát (magyar recis, német tulaj, profi hirdetések, korrekt feltételek).

A svájci-német-francia határon lévő Basel-be keresünk exclusive berendezésü, óriási forgalmú üzletbe lányokat. Ez a hely még Svájcban is kiemelkedően elit hely, ettől függetlenül profi képek nem feltétel, minden jó szervizes lányt fogadunk, aki beszél minimálisan angolul, v németül. Részletek, jelentkezés, képek és minden info: www.swiss-girls.com. Keresd Katát, ha kérdésed van: 0041 79 906 0399 (Viber is), email: info@swiss-girls.com

2014. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!