Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felkértek egy lagziban főzni...

Cefo89 kérdése:

Felkértek egy lagziban főzni (szakács vagyok), milyen árban dolgoznak ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Függ attól hogy hol és hány fogást, a menü ismeretében fejenként mondj egy árat.
2014. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk most lesz lagzi, fejenként 6500 Ft, 3 fajta hús, 3 köret, saláta, savanyúság, húsleves.
2014. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%

pl itt egy menu ( az en eskuvomre tervezem :P )

Tyukhusleves tesztaval,toltelekkel,kulon zoldsegekkel talalva.

Foetel:

Csirkemell dubary modra

Gombas sertes szelet

Aszaltgyumolcsos pulykarolad

ropogos kacsacomb

Budapest szelet

Koret:

Hasábburgonya

Párolt rizs

Petrezselymes burgonya

Rizi-bizi

Vegyes zöldség köret

Savanyusag:

Kaposztasalata

Almapaprika

uborka

Éjfélkor:

Töltött káposzta vagy hidegtál


A menü ára tartalmaz:

fejenként egy pohár pezsgőt

terembérleti díjat

a következő italokat:

Rövid italokból 4 féle választható:

- Vilmoskörte

- Carolan's

- Unicum

- Ballantine's

- Vodka

- Napoleon Brandy

- Jagermeister


Rostos gyümölcslé:

- Almalé

- Őszibaracklé

- Narancslé


Ásványvíz:

- Szénsavas ásványvíz

- Szénsavmentes ásványvíz


Szénsavas üdítők:

- Coca-Cola

- Fanta

- Tonic

- Sprite


Csapolt sör


Az itt felsorolt italokból korlátlan fogyasztás biztosított!


Es ez itt 9000 ft

ugy hogy benne van a terem is es nagyon jo,igenyes helyen van.. ez csak egy pelda.

De pl etteremben lenne 5000 ft/fo akkor te megcsinalhatnad 3500/fo... az alapanyagot kell nezni.. pl: 3000bol meg van 1 fore akkor kerj 3500/fo v 4000/fo. olcsobban kijonnek mint etteremben,es te is joljarsz :)

2014. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Most mi a te feladatod? Csak főzni vagy az anyagokat is te szerzed be. Akárhogy is van, a költségek után (nyilván a menüt megbeszélitek). Milyen bonyolult, minőségi a kaja?


Én ugyan nem vagyok szakács, de a nyersanyagok árának 10%-át kérném el. Pl. ha 80 fős az esküvő, nyersanyag ár 1 főre 3 ezer, akkor az 240 ezer, vagyis neked 24 ezer.

2014. máj. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó te nem vagy normális. 10% az semmi. 80 fős esküvőre főzni meg nyilvánvalóan nem 24 ezres meló.
2014. máj. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Utolsó!


Igen, normális vagyok.

Egy fórumban olvastam, hogy hivatásos szakács írta, az költségeken felül 800 Ft-os óradíjban főz. Ezt azért nagyon kevésnek tartom, de ha egy nap végez valaki a főzéssel, akkor azért nettó 20-30 ezer nem olyan rossz pénz.

2014. máj. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát még konkrét menüsor nincs, de húsleves, egy pöri, sültes tálak vegyesen körettel, saláták, éjfélkor meg hidegtálak.
2014. máj. 8. 08:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a feladatom főzés, a nyersanyagot csak összeírom ők szerzik be. viszont egy segítségem is lenne őt hogy számoljam, vagy amit kapok abból fizessem ki ahogy gondolom?
2014. máj. 8. 08:29
 9/12 menta34 ***** válasza:
Szerintem vagy órabért kérj, vagy fix összeget a napért. A számolgatásos az nem bizalomgerjesztő.
2014. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
75%
Hello a nővéremék lagzijában a szakács 30 ezret kért és akit hozott magával segítségnek annak meg 12 ezret.
2014. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!