Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BNM Centrum Kft.180. 000 Ft...

BNM Centrum Kft.180. 000 Ft FIX fizetést hirdet, de tudomásom szerint a vezetők a ZEPTER cégtől váltak ki! Van valakinek valami tapasztalata, hogy ez most igaz hogy FIX fizetés van, vagy ez is KAMU, mint a Zepter -nél volt?

Figyelt kérdés
NAGYON ZEPTER KETTŐ SZAGA VAN!!!!! Ott is így hirdettek! Ide hívtak meg: 139 Budapest, Váci út 91.1. em.

#Bnm Centrum #Bnm Medical #Bnm termékek #BNM állás
2014. máj. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
139? Már kamu, a budapesti irányítószámok 4 jegyűek. Mint pl.: 1139...stb.
2014. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ige én is úgy tudom hogy a Zeptertöl váltak ki de mivel más a vezetőség lehet hogy jobbak mit a zepter én is voltam a zepternél de nem tetszett hogy az utcáról szedegetik össze az embereket akiket termék bemutatóra hívnak itt viszont másképp van de sokat nem tudok most fogok kezdeni itt gy nincs tapasztalatom hogy milyenek.....de ha akarod írok ha átlátom már az egészet de ahhoz kell egy fél év mire látja az ember hogy megéri-e ezt csinálni...
2014. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
KAMU!!! Hadd magyarázzam el hogy miért. HR-ben dolgozom, tehát nyugodt szívvel kijelenthetem hogy Magyarországon nem adják meg a fizetést az ajánlattétel előtt. Mégpedig azért, mert a fizetés teljesen személyre van szabva. Aki iskolázottabb, kvalifikáltabb, tapasztaltabb, az többet kap. Ők max. a bérigényedet kérdezik meg hogy egy magasságban van-e azzal amit ők kínálni hajlandóak. Tehát minden cég ami előre beharangozza a fizetést az KAMU. Angliában nem, ott kötelező megadni a fizetést már a hirdetésben. Itthon viszont nem az.
2014. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mánnnó válasza:
Szia!Van bármi új info az ügyben? Elmentél az interjúra?
2014. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!