Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menedzserek, vezeto beosztasua...

Menedzserek, vezeto beosztasuak: mondanatok jo tippeket arra, hogyan legyek jo vezeto, hogyan motivaljam a csapatom, hogyan legyek jo a munkamba?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg eletem nagy lehetoseget.

Angliaban felvettek egy hotelbe night managernek. Ez lesz az elso olyan munkakor, ahol en leszek felelos egy egesz muszakort es minden benne dolgozo alanyert.

Mivel a hotel oriasi, ezert van bennem egy kis felsz is, hiszen meg nem dolgoztam vezetoi poziciban, ergo nincs kialakult vezetoi attitudom, rutinom.

Tudnatok tippeket adni nekem, hogyan valjek belolem idovel jo vezeto, hogyan legyek hatekony es hogyan keruljen el a konfliktusokat, es a hibakat?

Magaban a szakmaban igen jartas vagyok egyebkent, a hotel szakma front of house reszlegen tobb evnyi tapasztalatom van, tehat nem a betanulassal van a gond, hanem hogy ez eggyel magasabb lepcso, itt mar oriasi a felelosseg.

Koszonom elore is.


2014. jún. 30. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobban teszed, ha felméred az embereid és eldöntöd, hogy valakit megteszel e besúgónak vagy sem.

Aztán fölöslegesen ne basztass senkit, hidd el, hogy nem fognak attól 100* jobban dolgozni.

Mindig magyarázd el, h mi a probléma, h nem vele van bajod, mint emberrel, de az ő érdekében is szeretnéd, ha a közeljövőben így meg úgy tartaná magát.

2014. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a kommunikációdra, ez a kulcs. Vedd észre azt is, ha jól csinálnak dolgokat, dícsérni is lehet, nem csak cseszegetni. Ha azt érzi a munkavállaló, hogy megbecsülik, elismerik, jobban fog dolgozni, mint akármilyen retorzió belengetésével.
2014. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!