Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt műszaki-menedzserek...

Vannak itt műszaki-menedzserek? Mennyit kerestek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Reális képre lennék kíváncsi. Rengeteg helyen olvastam olyanokat, hogy jó és olyat is, hogy rossz.

2014. júl. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok az, de vannak barátaim, akik azt végezték pár éve. Valaki a Boschnál dolgozik, valaki egy norvég cég itteni képviseletét viszi egyedül elég magas fizetésért, más csak projektvezető lett egy kisebb cégnél átlagos diplomás fizetésért.


A baj az, hogy "menedzser" nem az egyetem, hanem a szamárlétre kijárása után leszel, és emiatt az elején sokan csalódhatnak ebben. Viszont az előnye ugyanaz mint a hátránya: sok mindenhez értenek, de semmihez se igazán.

2014. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Szerinted érdemes belevágni?


Eredetileg gazdasági szakra akartam menni, de mivel önköltséges, ezért az kiesett. Előtte felmerült a műszaki pálya is, de mivel nincs bennem kimondott műszaki véna (csak egy bizonyos szintű érdeklődés), ezért arról lemondtam.

Egy ideje már civódom, hogy egyáltalán menjek-e továbbtanulni fősulira/egyetemre. Végül egyik nap amikor nézegettem a 2014-es felvételi statisztikai adatokat rátaláltam erre a szakra, rögtön utánaolvastam és megtetszett, viszont amikor a piacképességét nézem elég változó véleményeket találtam.

2014. júl. 12. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez kifejezetten piacképes szak
2014. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmihez sem jó és sokkkal többet fogsz szopni az iskolában,mint egy ba szarral...
2014. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!