Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több főnököm is van (most...

Több főnököm is van (most váltok állást), nem kínos ha mindegyiktől kérek ajánlólevelet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Attól tartok, ha csak az egyiktől kérnék, akkor a többi megsértődne (tényleg elég sértődősek és előfordulhat, hogy még összefutunk munka kapcsán).
2014. aug. 19. 18:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi gáz ezzel, amikor nekem kellett még olyan területek vezetőitől is kértem, akikkel sokat dolgoztam, de nem voltak főnökeim, sőt, még olyan szaktekintélyektől is akikkel szintén együtt dolgoztam, de ők senki főnökei, csak mindenki elismeri őket, és adnak a véleményükre. Attól kérsz ajánlást, akitől nem szégyellsz.
2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!