Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoban, auchanban dolgozó...

Tescoban, auchanban dolgozó anyukák mennyi az órabéretek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mennyi óraszámban vagy.

Én 2001 óta dolgozok Auchanban heti 35 órában, pénztárban ez a maximum. Így 126.260 Ft a bruttóm. Órabér mennyi pontosan, nem tudom, jelenleg gyeden vagyok.

Úgy tudom hogy az újak kevesebbet kapnak, minimálbértől nem sokkal többet, ha szakképzett, akkor szakmunkás minimálbért.

Tavaly egy új srác heti 40 órában osztályon 3 műszakra bruttó 113 ezret kapott.

2014. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban van 3 műszak? Én dolgoztam ott, de csak két műszak volt. Éjszakáról nem is hallottam még, kivétel az áruátvevősök, de ők csak éjjel nyomják.
2014. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van, pl. TFC szektorban. Frissen is van. Én sós osztályon is voltam, és kellett délelőtt, délután, éjszaka is menni.
2014. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Vidéki áruházban dolgozok.
2014. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mazsok válasza:
Érdekes hogy mindenki elmélkedik a dolgon de a feltett kérdésre válasz nincs.
2014. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem édesanyám dolgozik Auchanban, rokkantosítással így havi 40.000 forintot keres és 4 órában dolgozik
2014. okt. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!