Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenlegi nettó 210+egyéb...

Jelenlegi nettó 210+egyéb juttatásokról váltanátok 280-as fizura?

Figyelt kérdés

Jelenleg nettó 210. 000Ft-ot keresek ez mellé fizetnek munkába járási támogatást (20. 000Ft) és 12. 000Ft cafetériát ~242 a fizum, ha mindent beleveszek. Ajánlottak egy állást havi nettó 280. -ért ott is fizetnek munkába járást, de csak a szokásos 9Ft-al az legyen mondjuk havi +8. 000Ft és ennyi. Ti váltanátok?

Csak véleményekre vagyok kíváncsi...

Munkakör hozzávetőlegesen hasonló, most szerszámokat tervezek ott gyártástechnológiát vinném. A végleges döntésemben sokat segítenétek, ugyanis totál tanácstalan vagyok.

Két cég között ~20km különbség van, tehát elenyésző pont a lakhelyem két különböző irányában van.


2014. okt. 14. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20 km sok, vagyis azért nem kevés. Főleg 9 ftos benzin hozzájárulással. Számold ki mennyi az egyik illetve a másik esetben a bejárási költség majd a kapott összegeket vond le az adott 1. Ill 2munkahely netto fizujából. Megkapod a tényleges havi bavételed. Ha a 2 között van 50 ezer akkor váltanék. Kafetéria? Azt is vesd össze. Ami 20 kmrel távolabb van az milyen távol van a lakhelyedtöl? Mert én pl 40 kmre járok és ugyan lenne jobb állás 65 kmre , de azt már soknak találom, így nem megyek át.
2014. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyagi alapon igen.

De gondold át ezeket is:

- mennyire biztos az állás? Innen mindenképp érdemes-e továbbállni, mielőtt mondjuk úgyis elküldenek pár embert... vagy nehogy az legyen, hogy váltasz, és ha van valami gond az üzletmenettel, akkor mint legújabb tagot, téged küldenek el:(

- milyen a munkahelyi közeg?

- mennyi ideje dolgozol itt? Számíthatsz-e előrelépésre / fizetésemelésre / nagyobb megbecsülésre, illetve az új helyen milyenek az előrelépési lehetőségek?

2014. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem attól függene, hogy a jelenlegi és a kiszemelt munkahely közül hol van jobb lehetőség az előrelépésre.
2014. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat ez nem tulzottan bonyolult... 242 helyett 288, majd' 40k kulonbseg, 15% beremeles.
2014. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jelenlegin most kaptam emelést így lett 210, többet nem fogok kapni ez tuti, mivel majdnem félúton lakom a két hely között így az ugyan annyi lenne, sport miatt kellene inkább a plusz ktg. az új helyen, mert ahhoz be kéne járnom másik városba, így alakulna a 20km kb. Amúgy közelebb van az új...

Előrelépés egyik helyen sem várható, itt tervezőmérnök vagyok, másik egy kis cég ott gyakorlatilag én vinném teljesen megmunkálást így nincs hova lépnem, hacsak nem veszem el a tulaj lányát :)

2014. okt. 14. 15:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah jelenleg tisztább, igényesebb, de a ksi cég is nagyon fejlődik és egyre meghatározóbb lesz, de az tipikus kis családi vállalkozás 30 fővel, a jelenlegi inkább közép ~70fővel.
2014. okt. 14. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem munka után elmész sportolni abba a városba ahol jelenleg is dolgozol. A másik városból meg át kéne járnod ide, hogy sportolj. Szerintem összességében vagy ugyan annyira vagy kevesebbre jönnél ki a végén. Én maradnék ez a biztos hely a másik cég nem ajánlott annyival többet, hogy érdemes legyen kockáztatni. Ha tetszik a társaság, a hely és meg vannak elégedve veled előbb utóbb úgy is emelgetik a fizetésed.
2014. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!