Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állást keresek, hol hirdessek?

Állást keresek, hol hirdessek?

Figyelt kérdés

Fiatal férfi vagyok, kereskedelmi + érettségi végzettséggel, műszaki érdeklődéssel és elég jó számítástechnikai ismeretekkel. B-s jogsim is van. Tudom, kevés, de nagyon kellene a pénz, lassan két éve már itthon ülök, mert nincs munka. Költözni nem tudok.

Az olx-en van fent hirdetés, 80+ ember látta, nincs jelentkező. Újságban nem tudok hirdetni, drága. Nincs pénzem. Hiába nézem az álláshirdetéseket, semmit nem találok, amire mégis küldök jelentkezést, onnan soha nem válaszolnak. Egy kivétel van, gyárba nem megyek. Már tényleg szinte mindent elvállalnék ezen kívül, de semmi.



2014. nov. 9. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Profession.hu-ra felteheted, ingyenes.Elküldheted az önéletrajzodat egy csomó fajvadászcégek is.

De gyanítom, h amikor a diplomás, nyelveket jól beszélő emberek közül is válogathatnak akkor télleg kevés leszel.

2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

gyárba nem megyek. Már tényleg szinte mindent elvállalnék ezen kívül, de semmi.



?


Inkább otthon ülsz mint elmennél egy gyárba, ahol esetleg lenne jövedelmed új kapcsolatok és lenne pénzed költözni egy fejlettebb térségbe. Gratulálok, hogy jobb siránkozni mint lépni.

2014. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hosszú távra szeretnék munkahelyet. Dolgoztam gyárban, max. pár hetet bírok ki, annyira rossz az egész. Minimális pénz, egész napos munka, 0 megbecsülés. Egyik rokonom minden nap a gyárat szidva jön haza. Inkább legyen két év munkanálküli időszak az önéletrajzomban, mint 15 különböző gyár 2 év alatt.
2014. nov. 9. 14:21
 4/21 anonim ***** válasza:
Költözz el Bp-re, Sopronba (utóbbi helyről át tudsz ingázni Ausztriába). Más térségekben nem sok esélyed van.
2014. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Most ilyenkor én vagyok a bunkó ha leírom, hogy miért nem lehet elolvasni és értelmezni a leírást? Nincs pénzem, ezáltal költözni sem tudok. Azonnal mennék ha tudnék.
2014. nov. 9. 14:25
 6/21 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, valamennyire tudok angolul, az önéletrajzomban társalgási szint van írva, szerintem ennyire azért megy, de kevés esélyem van szemtől szemben egy valóban külföldivel gyakorolni.
2014. nov. 9. 14:28
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem el, hogy aki bármit elvállalna, az nem talál magának munkát...
2014. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Vannak munkásszállók is, nem kell egyből lakást venni.
2014. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én pedig az a béna ember vagyok, aki nem talál állást. A munkásszálóhoz jutásra sincs pénz. A közeli nagyváros (Kecskemét) 22km, ide sem tudok már elutazni, drága, nekem meg egyátalán nincs pénzem.
2014. nov. 9. 16:02
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj én nem értem ezt nekem van egy darab érettségim és kifújt mégis volt egyszerre két munkám is. Én addig jártam a munkaadók nyakára míg fel nem vettek először diákként,aztán később felnőttként rendes munkára igaz lófingnyit keresek a mostnai munkám ismerős által van,plázákban folyton eladókat keresnek,ahol most dolgozok 12 üzletben. Azt azért ki lehet bírni én kövér is vagyok visszeres a lábam mégis ment már az érettségim előtt volt munkám,szóval semmi sem lehetetlen és dolgoztam diákként gyárban ja szr volt,ordibáltak velem az első nap amikor 39fokos lázzal mentem dolgozni kukoricát is címereztem ha jól végzel bármilyen pitiáner munkát hidd el megkeresnek a munkáltatók vagy beajánlanak máshova. Megértem a problémád,de próbálj meg először bármit elfogadni és ha nem jó akkor közbe keress jobbat,de valamit dolgozz mindenképpen!
2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!