Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetnék vadászpilóta?

Hogyan lehetnék vadászpilóta?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen képzéseken kell átesnem? A Royal Air Forceba lehet jelentkezni, igaz uk lakosnak kell lenni, de ahhoz csak 3 év itt lakás kell (meg talán vizsga?)


De a lényeg az hogy mennyi évre kell elköteleznem magam, milyen képzések kellenek hozzá stb?



2015. jan. 29. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem leszel az.
2015. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak figyelj
2015. jan. 29. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy bírni fogod?
2015. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkretan a RAF eseten mik a feltetelek, de altalaban egy hadseregnel a jelentkezok 90%-a pilota szeretne lenni, a tobbseguk viszont max gyalogos lehet. Oriasi a versenges a pilota "poziciokert", es egy tobbtiz millio dollaros gepet nem biznak akarkire. Nagyon intelligensnek es ambiciozusnak kell lenned, es ha "how to become RAF pilot"-ra valo kereses helyett itt kerdezel, abbol az jon le, hogy nem vagy egyik sem. :)


Egyebkent ha lehet hinni itt az infoknak, anyagilag nagyon nem eri meg, 30kGBP/hoert kockaztatod az eleted es nyalod a feletteseidnek a talpat: [link]

2015. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
0 tapasztalatom van valóban, de engem nagyon érdekelne a dolog. A csúcstechnika, a sebesség és maga a tudat, hogy mit is vezetek... A kisrepülők meg rendes repülők nem nagyon váltanának ki ilyen érzetet. Nem is a pénz a lényeg, hanem maga a dolog,hogy mit is vezetek, ki is vagyok
2015. jan. 30. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

"A csúcstechnika"


Hat a hasznalatban levo vadaszgepek kb 30-40 eves technologiai szinvonalat kepviselnek.


"hanem maga a dolog,hogy mit is vezetek, ki is vagyok"


Jo, elhiszem, de jelenleg te csak egy eltevedt kisfiu vagy, aki rossz helyen kerdezoskodik olzan dolgokrol, amiket soha eleteben nem fog megtapasztalni. De hajra, bizonyitsd be, hogy tevedtem!

2015. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
pontosan nem tudom mi a menete, de hogy rögös az biztos. Kezdődik azzal hogy 1000-ből csak nemtudom mennyi ember alkalmas fizikalilag rá, de kevés. Értsd úgy, hogy elég erős gerincednek kell lenned pl. amit csak vizsgálatokkal lehet kideríteni, meg nem lehet lukas illetve betömött fogad, hibártlan fogsorodnak kell lenni, mert elvérezhetsz 9G esetén, stb... Ha egyébként azon kevés szerencsések közé tartozol, hogy a tested alkalmasnak született erre, akkor még mindig lehet hogy más szempontból nem bírod azokat az erőhatásokat stb... mert felkavarodik a gyomrod stb... ezen felül rengeteget kell tanulnod, aki vadászpilóta az mind vmilyen szintű repülőmérnök is, reál tantárgyaklból jónak kell lenned, ha akarsz annyit tanulni az aerodinamikáról, áramlástanról, repülőgépészetről, stb.. ha ez nem érdekel olyan mélyen, akkor elég nehéz lesz... ezen kívül rengeteg tanulás kiképzés, elmélet okattások szimulátorozás,stb,.. egy aktív vadászpilóta is csak ideje töredékét tölti a levegőben... külföldön nemtudom hogyvan, de mo-n pl. csak nemtudom hány évente indul kimondottan vadászgép képzés, így ha te pont nem abban a 4 évbne születtél, hogy a képzés idején pont olyan korban legyél+ az adott feltételeknek megfelelve, hogy érdemes legyen beléd pénzt energiát fordítani, mármint a képzésbe, akkor megintcsak cumi van. ezek csak foszlányok amiket leírtam, ami épp eszembe jutott, de így van...
2015. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet betomott fogad.
2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!