Qumfragen kifiztés?

Figyelt kérdés
Na meg van a 350 euro de meg nincs hozza adva kontonummer és hogy adjam hozzá a paypal számlámét nem fér ki az összes :/ talán az utolso par szamot kellene? nmtudom segitsetek

#qumfragee
2015. jan. 31. 10:43
1 2
 1/13 anonim válasza:

A kifizetés gombra kattintva a legalsó sorban van elvileg beírva a paypal accountod.

Alatta van egy edit gomb. Én be tudtam írni a sajátomat, de nincs meg a 350 euro, hogy kipróbáljam, utalnak-e

Írd meg ha jutottál valamire

2015. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a Transfer id?
2015. febr. 6. 18:23
 3/13 anonim válasza:
Kontonummer.
2015. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nagyon várom, hogy mire jutsz, én is csinálom, kíváncsi vagyok tényleg megtörténik-e a kifizetés, érdemes-e csinálni. Nagyon sokan hirdetik, de a kifizetésről még nem találtam véleményt.
2015. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 zsuzsu62 válasza:

Sziasztok!Engem is érdekel a paypal kifizetés..

Nem tudom hol találom meg azt a kódot amit be kell írni a qumfrage oldalba.Kérlek benneteket,hogy segítsetek!!

Előre is köszönöm!

zsuzsu

2015. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Az nem lehet, hogy csak nem látszik? Mert nekem sem látszik, de közben meg azt írta ki, hogy sikeresen megváltoztattam.
2015. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zsuzsu62 válasza:
Most akkor a Paypal Transfer ID,vagy a Bankszámlaszámot kell beírni a qumfrage kifizetéshez?
2015. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem Transfer id
2015. febr. 10. 18:30
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok, sikerült?
2015. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nem azt az e-mail címet kell beírni amivel regisztráltál a paypalra? Úgy tudom hogy a paypal "számlaszámod" az az e-mail cím. Biztos nem a folyószámlaszámot kell megadni, mert csak paypal és paypaz közül lehet választani.

A transfer ID-t azt nem akkor kell megadni amikor te utalsz paypalon valakinek pénzt?

2015. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!