Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon szeretnék a Berényi...

Nagyon szeretnék a Berényi Kft-nél dolgozni (barátok közt), hogy tudnék oda bekerülni? Tegnap láttam a Nórát (ő az ügyvezető) pesten, de nem mertem megszólítani

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek, nagyon fontos lenne!
2010. febr. 9. 19:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi te tényleg h....e vagy.Most te tényleg jelentkezni akarsz?Ez csak hülyeség az egész ami ott van,ez csak film.Ha mindenesetre megkérdeznéd Nórát,tuti röhögőgörcsöt kapna.

Ami a tv-ben van nem kell mindent elhinni.

Tojás:)

2010. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
mit jelent az hogy csak színészek és csak eljátszák? akkor nem fognak oda felvenni fénymásolósnak, meg ijen iratrendezősnek?
2010. febr. 9. 19:44
 13/37 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Ebben a könyvben leírják, hogy nem minden igaz, amit a TV-ben látsz. Az csak egy fikcionális cég, egy kitalált történet. Mind színész, még a fénymásoló is. Vagy ennyire hülye vagy, vagy csak rossz kategóriába tetted a kérdésedet.

2010. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
73%

Valamit meg kell tudnod,Dr Balogh Nóra igazából Varga Izabella,és nem a Berényi Kft ügyvezető igazgatója,hanem csak egy színész a Barátok közt-ből.

Hiába is merted volna megszólítani,nem tudott volna állást adni a Berényi Kft-nél,ami szintén nem létezik igaziból.Vagyis lehet hogy van Berényi Kft,csak az biztos nem az, amit Nóra vezet a barátok közt-ben.xD

2010. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
hát ha ez mind igaz amit írtok nagyon szomorú leszek. jó lenne Zsoltnál, a rózsába is dolgozni, de még kicsi vagyok pincérnek :(
2010. febr. 9. 19:49
 16/37 anonim ***** válasza:
76%
Ez van mindenkit érnek csalódások :D
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
64%

te úúúúúr isten :D

a kérdező ha megvan 10 éves akkor csoda :D

vagy az iq-ja 50 alatt van :D

Boccs :SD


Fürdjé

Ne Pontozz le

Feküdj



:D

2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
57%
ezeket a kamu kérdéseket...
2010. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
73%

19:41-es vagyok.Te teteded hogy ilyen tóni vagy???

Ők színészek,csak játszanak,amit a B.k.ben látsz.Ez a dolguk,nem keres zsolt sem eddig pincért.

hány éves vagy?

2010. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
82%
Zsolt gonosz ember,én a helyedben nem akarnék nála dolgozni,de különben is most van elég alkalmazottja(Kinga,Szabolcs).Szabolcsot amúgy is most vette vissza zsolt:(
2010. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!