Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnök vagy? Mi a...

Gépészmérnök vagy? Mi a feladatot a mindennapokban? Mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen területeken dolgoznak más gépészek. Műhelyben, irodában vagy esetleg mindkét helyen dolgozol? Összeg annyira nem is lényeges, de mivel névtelenül megy a dolog, így akár meg is lehet osztani. Illetve amennyiben megosztod az összeget, érdekelne mennyi munkatapasztalat mellé társul (évek).

2015. márc. 17. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bar egyelore csak gyakornokkent mukodok, valoszinuleg elesben is hasonlot fogok csinalni:

Tervezo vagyok, szerszamgepek felujitasaval foglalkozom. Gepalkatreszek felmerese, allapotelemzes, igenyek meghatarozasa, uj konstrukcio tervezese, modellezes, rajz es dokumentaciokeszites a feladat nagyreszt. Tehat foleg irodaban vagyok, de a muhelyben is elofordulok.

2015. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előző, köszi a választ! Igen komolyan hangzik.
2015. márc. 21. 12:00
 3/3 anonim válasza:
Én is gyakornok vagyok, autóipari területen. Fejlesztőmérnök gyakornokként ez alapvetően irodai munka, nemzetközi környezetben, lehetőség lesz már gyakornokként is külföldi telephelyekre is ellátogatni stb. Járművekkel kapcsolatos szimulációkat, és vizsgálatokat csinálok, egyből komoly feladatokat bíztak rám, de ez annak köszönhető, hogy megfelelő végeselemes előképzettségem volt, ami Magyarországon elég ritka (Kb BME-én meg Győrben van lehetőség ilyet mélyrehatóbban tanulni, munkatársaim is ezekről a helyekről jöttek).
2015. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!