Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az Ilgamos...

Tóth B. Zsuzsanna kérdése:

Mi a véleményetek az Ilgamos "üzleti" lehetőségről?

Figyelt kérdés
Igen sok, első ránézésre hasonló üzleti lehetőségről lehet olvasni, azonban ezeknek igen csekély hányada nem valami konkrét átverés. ...ha valakinek van saját tapasztalata az Ilgamos ajánlatával kapcsolatosan, kíváncsi lennék hogy ez esetben mi a vélemény :)

2015. márc. 31. 11:43
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Semmi kockázat? Semmi munka? Dől a lé! Naná, hogy ez kell minden zseniális pénzügyi analfabétának!
2015. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van. Ilyenből is sok van... Azonban azokból is akad, akik szeretnének picit utána nézni hogy mibe is teszik a pénzüket...
2015. márc. 31. 14:18
 3/8 A kérdező kommentje:

ui:...Annak azonban nagyon örülök, hogy azért van közöttünk ilyen frenetikus tudású, sok hasznos információt, tanácsot adó pénzügyi guruk is....

Egyébként meg ha a kérdést elolvasod, akkor az nem arról szólt, hogy valami lusta fráter akar fél perc alatt meggazdagodni, jah és persze láblógatva, hanem puszta érdeklődésről, hogy a nem pénzügyi analfabéták között - mint gondolom például TE...xd, akik tudnak is értelmesen nyilatkozni valamiről, nem csak fikázni a másikat, hátha akad valaki aki megosztja az eddigi tapasztalatát a kérdésben feltett """befektetéssel - ""munkával""" kapcsolatosan...

2015. márc. 31. 14:28
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
A véleményemet kérdezted valamiről. Kifejtettem. Én kérek elnézést, hogy nem dicsőítem agyon. Tényleg nem is értem, hogy miért nincs benne még az összes ember összes pénze ebben a fantasztikus ajánlatban. Hiszen a hülyének is megéri!
2015. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most más, mint az emgoldex?
2015. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bigusz válasza:
2015. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi...:) Ebben a válaszban legalább volt infó is... :) Egyébként meg logikus az elemzés.
2015. ápr. 8. 06:20
 8/8 anonim ***** válasza:
A kiszámoló.hu sem tökéletes, ő is csak ember, tévedhet.
2016. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!