Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki ismeri ezt a közvetítő...

Ki ismeri ezt a közvetítő céget és mi a véleménye róla? Gaupair- ez a neve

Figyelt kérdés
szeretnék au pair lenni németországba és ennél a cégnél jelentkeztem, de félek hogy átverés az egész.

#gaupair
2015. ápr. 20. 13:29
 1/1 A kérdező kommentje:

Mióta a kérdést kiirtam volt hozzájuk szerencsém... Leirom a véleményem hogy ha netán tán valaki általuk akar kimenni vegye figyelembe ezt is! Szóval az elején minden szép és jó volt mindaddig amig ki nem fizettem nekik a pénzt amit azért kérnek az au pairtől is!(meg a családtol is) hogy ha van valami baj akkor segítenek és keresnek új családot (amugy az aupairoknak nem kellene fizetni) na hát eltelt egy hónap a családnál és már akkor jeleztem h nem tetszik több szempontból sem többek között h cselédnek használtak azt a választ kaptam beszéljek a családdal beszéltem semmi nem változott irtam nekik megint akkor is ezt a választ kaptam vissza.. Utolso alkalommal irtam nekik hogy benyujtanám a felmondásom ezért és ezért arra nem is reagáltak az elöző au pair csajszi aki annál a családnál volt (aki szintén ugyanezek okok miatt ment haza ) irt egy levelet nekik hogy legyenek már kedvesek válaszolni mert baj van és csak ezek után irtak nekem válasz e mailt. Hazajöttem és utána persze még én voltam a hazug mert az anyuka azt álitotta hogy nem beszéltem vele a cég meg közölte hogy váltos au pairokat nem nagyon szeretik a családok szóval ha akarom folytatni az au pairkodást akkor nincs választási lehetőségem! Szóval közöltem velük hogy akkor köszönöm ennyi elég volt belölük. Azóta fel regiztem két teljesen ingyenes oldalra ahol saját magad veheted fel a családdal a kapcsolatot és választhatsz több család közül így jutottam ki újra!

U.i: több au pairral megismerkedtem kint a cég által akik ugyan ezen a véleményen voltak hogy pénz kifizetés után szarnak rád.

2015. nov. 3. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!