Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki Magyarorszagon el...

Van itt aki Magyarorszagon el 500 ezer forint korul keres havonta?

Figyelt kérdés
Milyen munkaval? Milyen kepzetseggel? Nagyon erdekelne, mert egyszeruen hihetetlen szamomra.

2015. máj. 6. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Sokan keresnek ennyit. Ahogy irtak korabban. Kozepvezetok mar boven megkapjak ezt egy multinal.

Nekem is kb ennyi az atlagom tavalyra premiumokkal egyutt. Pedig k.vezeto sem vagyok még :)

2015. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

Az a nap már gyengének számít, amikor 100 ezer Ft a bevételem. De kiadások is vannak bőven ( titkárnő, iroda, rezsi, adók...).

Magyarországon élek, adózók.

2015. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
500 ezer forint az teljesen reálisan elérhető alkalmazottként is.
2015. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Alkalmazott vagyok a bankszektorban.

Háttérterületen, elemzőként dolgozom pénzügyi területen, külföldi leányvállalatokkal és nemzetközi pénzügyi standardokkal.


Közel 40 éves nő vagyok, természetesen szakirányú (közgazdasági- pénzügyi-nemzetközi adózási stb.) diplomákkal és két idegennyelven beszélek olyan szinten, ami a napi szkértői munkavégzésemhez szükséges.


Nem vagyok vezető, csak több éves tapasztalattal rendelkező, önálló munkakörben tevékenykedő szakértő főmunkatárs.

Nő, kisgyermekes anya létemre is tudok ennyit keresni (a nálam idősebb és/vagy tapasztaltabb vagy a ranglétrán felettem álló kollegáim többet is).

A fizetésem teljesen átlagos a szakmámban és a pénzügyi/bankszektorban.

Természetesen normálisan be vagyok jelentve és iszonyatos mennyiségű levonás is terheli a bruttó béremet és a céget is.


Végiggondoltam, most az irodahában (Budapest, belváros) kb. 200-an vagyunk. Ha az asszisztenseket nem számítjuk (általában ők is diplomás, nyelvet beszélő kollegák), illetve az osztályvezetőket, igazgatókat, vezérigazgatóságot sem vesem figyelembe, akkor a fizetésem itt az alsó harmadba, legfeljebb középen lehet.

Jobban keresnek nálam a speciális tudású programozó kollegák az IT-n, azok a külföldi leányvállalati kapcsolattartók, akik sokat utaznak (a napidíjak rendesen megnyomják a fizetésüket), illetve a pénzügyi területen azok a kollegáim, akik nagyon erős IT vénával rendelkeznek, adatbányászkodnak, rendszerfejlesztésben/tesztelésben vesznek részt.

2015. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Multinal beosztott mernokok is megkeresnek ennyit nehany ev tapasztalattal. Nem olyan nagy osszeg ez.
2015. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Van bőven, még efelett is.
2015. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Mennyi írígy minimálbéres pontozó van itt...
2015. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

IT-sként ez nagyon nem lehetetlen fizetés, ha nagy(multi) cégnél vagy, vagy éppen ellenkezőleg kis méretű, tudás alapú tanácsadó cégeknél, akiknek sok a jól fizető ügyfelük.


A kis hazai cégek IT-ján azért sajnos még mindig nem ez az átlag.

2015. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!