Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon erdőmérnökként...

Magyarországon erdőmérnökként nehéz elhelyezkedni? Mennyi a pályakezdők fizetése? Pár év tapasztalattal? Meg lehet belőle élni?

Figyelt kérdés
Erdőmérnök szeretnék lenni és ez a pár dolog érdekelne :) előre is köszönöm :)

2015. máj. 19. 22:50
 1/1 M-Géza válasza:
Rendkívül szűk az elhelyezkedési lehetőség. Én szerencsés voltam az egész életemet a szakmában töltöttem, az utolsó 15 évben vagy 10 komoly létszámleépítést is túléve. Bár nagyon szerettem az erdőt, de még egyszer olyan szakmát nem választanék amelyiknek ilyen szűk az elhelyezkedési lehetősége. Pl. egy kisvárosba is van rengeteg pénzügyes munkahely, egy erdőgazdaságtól ha valamiért kikerülsz (ami nem nehéz és általában nem is rajtad múlik) a megyében sincs még egy erdőgazdaság.
2020. okt. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!