Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberers-es belföldi sofőrök!...

Waberers-es belföldi sofőrök! Mik a tapasztalataitok a cégről?

Figyelt kérdés

Most tettem le a C-s jogsit, és munkát keresek. Eddig csak a Waberers-nél mondták azt, hogy felvennének. Mivel már sokszor jártam úgy, hogy az állásinterjúkon elmondottaknak a fele sem volt igaz később, ezért azoknak a sofőröknek a véleménye érdekelne, akik szintén itt dolgoznak/dolgoztak. Mennyire szivatnak, milyen a munka? Mennyi a fizetés, és rendesen megkapjátok-e? Belföldisként mennyit vagytok otthon? Milyen autókkal mentek??


Írjatok, mert tényleg érdekelne, ha nagyon rossz tapasztalatotok van azt is, mert akkor legalább tudok mérlegelni, hogy tényleg jelentkezzek-e!



2015. jún. 1. 22:12
 1/2 Brigi1126 válasza:
100%

Szia. A párom ott dolgozik, jelenleg az egy év eltelésére vár, mert a cég állta neki a Gki -t. (nemzetközisként).. Májusban átkérte magát a Waberers belföldi cégéhez, hogy többet tudjon velem lenni, a barátaival,el tudja intézni a dolgait stb.. Mondanom sem kell, hogy soha nincs itthon, hétvégén látom egy napokra,úgy hogy már BELFÖLDES!!!! Állandóan szivatják, hazudoznak neki hülyének nézik... :-Leggyakrabban Németország, Olaszország, Ausztria,Szlovákia és Csehország ahol megfordul... nem tudom ez mióta belföld...

- egy pár héttel később, közölték vele, hogy néha befog csúszni egy két külföldi meló.. de előtte szólnak, hogy fel tudjon készülni.. tudod, párna, takaró, kaja a kocsiba... stb.

-aztán attól a naptól kezdve egyfolytában külföldön van, soha nem szólnak neki előtte, hanem aznap jelentik be, hogy ja bocs... (pl.Jászberényből mész Németbe..)

- Váciak vagyunk.. ez tudja az összes főnöke, irányítója.. Mosonmagyaróvárról indítják mostanság, reggel 8as felrakókkal.. ami azt jelenti, hogy szerencsétlen innen, elutazik Pestre, onnan pedig céges busszal Mosonmagyaróvárra(ami jó esetben akkor indul amikorra ki van írva.. nem egy órával előbb vagy 2 órával később, hogy aludni se tudjon..) . mindezt vasárnap le kell tudnia hogy hétfőn reggel oda érjen 8ra a céghez..

A fizetést sosem tudja mi szerint kapja.. a bér papírján nem egyértelmű dolgok vannak.. össze vissza beszélnek ha az ember rá kérdez, hogy most mi is van???? miért ennyi?? stb..

Az autók között van sok jó és sok kegyetlen sz*r is..: ha szerencséd van, kapsz egy olyan autót ami tiszta, nem félsz attól hogy tetves leszel mikor benne alszol,és az emelkedőn nem kell kapálózni a jó öreg MAN vagy DAF váltójával.. és nem előz meg egy biciklis... jó esetben...

egyébként vannak szép új autóik, új Mercedes nagyon baba, de az a csókosoké!

Nem akarlak a cég ellen beszélni, én reménykedtem benne, hogy ez a híres cég azért ki tesz magáért, és ember számba veszi a dolgozóit... sajnos csalódni kellett...

Egy hónapot húztam le vele, nemzetközibe.. csoda hogy szegény nem kapott agyvérzést..

Sok szerencsét neked! kívánom hogy neked ennél százszor jobb helyed legyen, és fele annyit stresszelj mint amennyit az én párom! szép napot

2015. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

minimálbérre jelentenek be,de elvileg a pénzed megkapod.

idősödő sofőröknél viszont lehet ez gond,mert minimál bér után ketyeg a nyugdíj.

nem mintha 15-20 év múlva még lenne nyugdíj-mert nem lesz-de akkor is bakker.

szóval nem egy full korrekt cég.

2016. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!