Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha több állásinterjún is...

Kakastaraj kérdése:

Ha több állásinterjún is részt veszek, és elfogadom az egyik ajánlatot de tudom hogy másik helyről is valószínűleg fel fognak a későbbiekben keresni akkor jeleznem kellene már hamarabb hogy nem aktuális már az álláskeresésem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha jelzed, de a másik helyről mégsem keresnek, akkor mit csinálsz?
2015. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy már megkaptam az állást, el is fogadtam és felhívnak egy másik helytől és ha akkor szólok nekik hogy már nem aktuális (pedig oda is felvettek volna) akkor az probléma e? kellene e jeleznem a többi vállalat felé miután valahova felvettek, hogy már nem aktuális?
2015. jún. 4. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell jelezni, csak akkor, ha ők keresnek meg. Utána már verhetik a fejüket a falba, hogy miért nem jeleztek vissza hamarabb.
2015. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl nagy az önbizalmad! :-)
2015. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nana, ez nem biztos. Én eddig akárhányszor kerestem állást, hónapokig semmi, aztán 2 helyre is felvettek volna, gondolkodhattam, hogy melyiket válasszam.

Ne szólj egyébként senkinek, ha felhívnak, akkor esetleg, vagy még akkor sem, hanem kérj gondolkodási időt, és mérlegeld, hogy melyik állás lenne a jobb.

2015. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!