Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki marketing/sales gyakornok (most, vagy az volt)? 2. körös állásinterjún milyen excel feladatok jöhetnek elő?

Figyelt kérdés

2. körös állásinterjúra megyek; azt mondták, hogy függvények lesznek, pivot tábla készítés + nézik, prezentációt hogyan tudok készíteni Powerpointban.


A pivot táblát megnéztem (tanultam főiskolán, de kb. 1,5-2 éve) függvényeket is átnéztem a legegyszerűbbeket (min, max, átlag, szumma, stb.)

De nem tudom, mik jöhetnek elő.


Marketing gyakornok pozícióra pályáztam, az 1. körön minden rendben volt. Most jön a 2. kör, ahol azt nézik, mennyire ismerem az excelt illetve a powepointot.


Miket nézzek át biztosan?



2015. jún. 7. 15:30
 1/2 Kőváry Orsolya ***** válasza:

FKERES, HA, SZUMHA, DARABTELI, Autoszűrő

Ezeket minimum.

Esetleg KICSI, NAGY, INDEX, HOL.VAN, ÉS, VAGY

2015. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És jobb ha tudod angolul is ezeket.
2015. jún. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!