Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A három közül melyik szakmát...

A három közül melyik szakmát lenne érdemes kitanulni?

Figyelt kérdés

Gépgyártástechnológiai technikus,közúti közlekedési üzemvitel elláló,vagy rendszergazda?

Eddig biztos voltam benne,hogy gépgyártástechnológiai technikusnak megyek.Hallottam,hogy jól el lehet helyezkedni vele és elég jól keres.Akár 200-akat is lehet keresni vele nettó.Vagy mégtöbbet.De félek a szakrajztól.Nem rajzolok valami jól,félek,hogy itt fogok elvérezni.Van itt,aki ilyet tanult?Milyen nehéz a szakrajz?Meg lehet csinálni?

Ebben az iskolában van még közúti közlekedési üzemvitel ellátó.Elolvastam,hogy mit csinál.Nem tűnik vészesnek,de ezzel el lehet helyezkedni?Milyen a fizetés?Érdemes ezt tanulni?

Meg még a rendszergazdán gondolkodtam.

Melyiket kéne?Esetleg valami más?Van még környezetvédelmi technikus,ipari informatikai technikus.



2015. júl. 26. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A rendszergazdával rengeteg helyen elhelyezkedhetsz, ahhoz képest a másik kettő túl specifikus.

Persze nem kizárt, hogy azokra is van kereslet, de akkora biztos, hogy nincs, mint a rendszergazdira.

2015. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!