Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, ha nem akarok...

Kuszko kérdése:

Mihez kezdjek, ha nem akarok segédmunkásként megrohadni?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves vagyok, 18 éves koromban befejeztem az iskolát ( leérettségiztem ), és azóta dolgozom. Sajnos eddig csak segédmunkát végeztem, ami meg se volt fizetve, meg amit nem is szerettem csinálni. Beállítottságom alapján úgy gondolom, valamiféle kommunikatív, és szervezéssel kapcsolatos munkát kellene végeznem, de ehhez végzettségem nincs. Egyedül élek, szülőktől már évek óta külön, tehát még arra sincs nagyon lehetőségem hogy visszamenjek tanulni, mivel a lakást fenn kell tartanom. Teljesen elvagyok keseredve, mihez kezdjek? A nettó bérem pedig nem éri el a 100 ezer forintot sem.

2015. aug. 13. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek ingyenes hétvégi okj-s képzések?
2015. aug. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első szakma megszerzése ingyenes - próbálj meg ezügyben keresgélni a neten és a környékeden. De kommunikáció és szervező szakot végzettekkel dunát lehet rekeszteni, úgyhogy azt azért gondold meg, van-e rá igény a környékeden?
2015. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jajj, bocsánat: Dunát lehet...
2015. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!