Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként technikusi...

Pályakezdőként technikusi végzettséggel egy villamos karbantartói állásra mennyi fizetést írjak be?

Figyelt kérdés
Mennyi bérigényt írjak be hogy ne is legyen túl kevés de azért túlzott se legyen? Technikusi végzettségem van pályakezdő vagyok, Hajdú-Biharba lenne az állás. Én 100000 Ft nettót gondoltam. Ez sok lenne vagy kevés?

2015. szept. 2. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kevés. 150 + juttatások.
2015. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont jó.
2015. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a kettő közé lőnék és nettó 110 ezret kérnék szerintetek elhajtanának?
2015. szept. 2. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, a 110-et simán bepróbálhatod, legfeljebb azt mondják, hogy csak 100-at adnak
2015. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha többet mondasz, mint amire ők gondoltak, jobb esetben szólnak hogy ennyit nem tudnak adni, rosszabb esetben megköszönik, hogy odafáradtál.


Most nem erről van szó, hiszen csak az önéletrajzodat meg a bérigényt látják, ha sokat írsz be, csak azon fogsz csodálkozni, hogy miért nem hívnak a cégtől. Szerintem pályakezdőként örülj, hogy tapasztalatot szerezhetsz, és ne gondold, hogy 150 nettóért felvesznek majd, pláne vidéken. Szerintem a nettó 100 teljesen reális, legfeljebb váltasz 1-2 év után.

2015. szept. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
100 az kevés.
2015. szept. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

dehogyis kevés.

pályakezdőként, tapasztalat nélkül, Hajdú-Biharban?

boldog lehet ennyivel.

Hajdú-Biharból írok!

Debrecenben dolgozom, szakmámban, immár 11 év tapasztalattal, nettó 130-at kapok.

Azért a technikum nem egy egyetemi diploma, a karbantartó meg nem egy villamosmérnök.

90-100-nál többet nem fog kapni.

2015. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!