Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért lehetetlen ma tapasztala...

Miért lehetetlen ma tapasztalat nélkül munkát találni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és főiskola mellett jelentkeztem több munkára de nem hívtak vissza. Főleg ilyen eladói posztokat céloztam meg ahol nem kell sokat menni de a fizu se az igazi. De elvárás 2 év tapasztalat. Azt tapasztaltam, hogy ez nem csak itt jellemző. Elfogadom, hogy minél többet tudjon az alkalmazott de nem gondolnak bele mások helyzetébe. Ha most szereznék 2 év tapasztalatot és mennék erre az eladói munkára akkor az eléggé irreális mivel akkor már a szakmámban próbálnék elhelyezkedni. Az ilyen pitiáner munkákhoz miért nem vesznek fel? Van tapasztalatom amúgy promótálásban ami hasonlít az eladáshoz.
2015. szept. 13. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Főiskola mellett célszerű diákszövetkezeten keresztül munkát vállalni.
2015. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dolgoztam már iskolaszövetkezeten keresztül de ezzel az eladói munkával gondoltam léphetek egy szintet mivel jobban érdekel és közelebb áll az érdeklődési körömhöz és a szakmámhoz
2015. szept. 13. 13:23
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
szerintem nem lehetetlen egyáltalán. valószínűleg inkább te nem voltál szimpatikus nekik. lehet rosszul küldted el a jelentkezést és akkor már kapásból megy is a kukába. állásinterjún voltál?
2015. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még visszajelzést sem kaptam, pedig elég jó az önéletrajzom, ez már a sokadik mert én is megtanultam milyen a jó
2015. szept. 13. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

" Az ilyen pitiáner

munkákhoz miért nem vesznek fel?"


Lehet megérezték mi a velemenyed roluk. Ha szerinted pitianer akkor miert nem jelentkezel a "szintednek" megfelelõbb állásra?

2015. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
talán mert még sulizok és közben mást nagyon nemtudok elvállalni :) majdnem mekis órabérért jó hogy lepitiánerezem ha ennyi mindent elvárnak az embertől
2015. szept. 13. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

mivel már egy kis munkatapasztalatod is van, így érthetetlen számomra, hogy miért... lehet, hogy

- már betöltötték az állást amire jelentkeztél tapasztaltabb emberrel

- nem felel meg a jelentkezésed. javaslom kérj segítséget valakitől aki idősebb nálad

az, hogy még fiatal vagy nem ok... az ilyen állásokra mindig pályakezdőket vesznek fel

2015. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

" jó hogy lepitiánerezem"



Semmi gond, de ne is csodalkozz ha nem kellesz. Majd kell olyan aki nem igy áll hozzá.

2015. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hol és mit tanulsz?
2015. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában erre vannak a gyakornoki pozíciók, hogy megszerezd a kezdő tapasztalatot.
2022. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!